موبایلهمه عناوین

دوربین موبایل های آینده سامسونگ در زیر صفحه نمایش

سامسونگ در حال کار بر روی پروژه ای است تا بتواند در آینده نزدیک دوربین سلفی را درون نمایشگر موبایل هایش کار بگذارد.

این اولین باری نیست که اخباری پیرامون کار سامسونگ روی تکنولوژی دوربین سلفی درون نمایشگر به بیرون درز می‌کند اما این بار سامسونگ رسما کار بر روی این سیستم را تایید کرده است. بخش تحقیق و توسعه درحال تلاش اند تا حتی دوربین سلفی را هم به زیر صفحه نمایش ببرد و در نتیجه ی آن صفحه نمایش دستگاه دیگر نیازی به ناچ و یا بریدگی قطره ای نخواهد داشت.

آقای یانگ معتقد است که رسیدن به این تکنولوژی حداقل تا یک و یا دو سال آتی امکان پذیر نمی باشد و نیاز دارد تا در این زمینه آزمون و خطا های زیادی انجام شود و بهترین حالت ممکن به دست آید. او اشاره کرده که تولید صفحه نمایش های با حالت Crystal Sound که در آن تولید صدا به همراه لرزش سطح نمایشگر انجام می گیرد نیز در این شرکت به جد دنبال می‌شود تا بتوان موفق شود اسمارت فون هایی مانند LG G8 ThinQ را روانه ی بازار کند.

در رابطه با حسگر های اثر انگشت درون نمایشگر هم باید گفت که به صورت تمام صفحه عمل می‌کنند و نیازی نیست تا کاربر انگشت خود را در نقطه ای خاص قرار دهد! در هر صورت طراحی گوشی‌ هایی که تمامی عناصر مهم را به زیر نمایشگر منتقل کرده باشند می‌تواند به شدت جلب توجه کنند و به همین دلیل، کمپانی کره ای سامسونگ و بقیه برند ها قادر می باشند سرمایه‌ گذاری مطمئن تر و بیشتری را بر روی آنها انجام دهند و در نتیجه ی آن مورد قبول عموم کاربران واقع شوند.

منبع: TheVerge

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن