گجت های هوشمندهمه عناوین

اتحاد دو غول تویوتا و پاناسونیک

دو تا از بزرگ‌ترین شرکت‌های ژاپن و بهتر بگوییم جهان، تویوتا و پاناسونیک اعلام کردند که به دنبال توافقی مشترک بین یکدیگر هستند تا نوع جدیدی از قراردادهای جوینت ونچر (Joint Venture) را شکل دهند. این توافق با هدف توسعه خدمت‌رسانی‌های درون‌شهری و منازل صورت گرفته است.

 

 

این اولین بار نیست که این دو شرکت با یکدیگر همکاری می‌کنند. تویوتا و پاناسونیک در ماه ژانویه رسماً اعلام کردند که می‌خواهند با همکاری یکدیگر نوعی باتری برای دستگاه‌های برقی استفاده‌شده در منازل بسازند. این دو شرکت همچنین اعلام کرده‌اند که می‌خواهند تا سال آینده شرکتی دایر کنند که تمرکز آن بر تولید محصولاتی است که می‌توانند به‌طور مشترک تولید کنند. پیش‌بینی‌شده این شرکت فرعی می‌تواند آن‌قدر توسعه یابد که بسیاری از رقبا را از میدان خارج کند.

 

 

نکته قابل‌توجه این است که از مهم‌ترین تعهداتی که این دو شرکت دارند توجه ویژه به ارتقای سطح کیفی و رفاهی خدمت‌رسانی‌های درون کشوری (ژاپن) است.

آکیو تویوتا” مدیرعامل و مالک شرکت خودروسازی تویوتا با تائید این موضوع که این اتفاق در جهت ارتقای سطح کیفی محصولات ارائه‌شده دو شرکت است اعلام کرد:

 

“اگر ما بتوانیم در این توافق موفق باشیم نه‌تنها در جهت ارتقای تولید و فروش اتومبیل‌های خود قدم برداشتیم بلکه می‌توانیم خدمات جدیدی در حوزه مسکن ارائه کنیم. من این‌طور فکر می‌کنم که علاوه بر اتومبیل، ما شانس‌های بسیاری در دیگر کسب‌وکارها داریم که می‌توانند فرصت خوبی برای ما باشند.”

 

منبع: Techradar

نوشته های مشابه

آیا میدانستید ؟

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن