ارزهای دیجیتالهمه عناوین

ادعای صرافی جدید برای تبدیل شرکت های AirBnb،Uber و SpaceX به توکن بلاک چین

استارت‌آپ های Zilliqa و MaiCoin در تلاش ساخت یک توکن امنیتی و متمرکز در سنگاپور هستند. این توکن فناوری بلاک چین را برای تجارت‌های سنتی اعمال خواهد کرد.
صرافی Hg قصد دارد تمامی خدمات را به صورت یکجا برای خریداران، عرضه‌کنندگان و فروشندگان توکن فراهم کند. همچنین شرکت‌کنندگان می‌توانند به صورت خصوصی به سهام و توکن های امنیتی دسترسی داشته باشند.
این صرافی مدعی است که اولین صرافی «عضو محور» در جنوب شرقی آسیا خواهد بود که به دنبال ادغام صنعت مالی کلاسیک با فضای نوظهور مبتنی بر رمزنگاری می‌باشد. این به این معناست که هر شرکت‌کننده در این پلتفرم می بایست از واسطه‌های مالی متصل به این صرافی عبور کند.
علاوه بر این صرافی امیدوار است که بتواند دسترسی سرمایه‌گذاران به هر دو شرکت جدید را فراهم کند. غول‌های تکنولوژی معتقدند:
” پیش‌بینی می‌شود صرافی Hg دسترسی کاربران را به استارت آپ های بزرگ و شرکت‌هایی با اعتبار ۱۰ میلیارد دلار مانند Uber, Airbnb, Space X, Grab و Didi Chuxing را فراهم کند.”
Hg همچنین اعلام کرد که Zilliqa قصد دارد تا ۳۱ ژانویه نسخه رسمی بلاک چین خود را که روند توکنیزه کردن سهام‌های شرکت را بر روی شبکه خصوصی خود آسان می‌کند، ارائه خواهد کرد. این در حالی است که صرافی دیگری به نام DX.Exchange عملیات توکنیزه کردن را قبلاً انجام داده است.
اولین شرکت‌هایی که با این صرافی توافقنامه امضا کردند عبارتند از: Phillip Securities, PrimePartners، RHT Capital و Fundnel

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن