ارزهای دیجیتالهمه عناوین

استخراج ۳۰۰ هزار دلاری در شبکه اتریوم

استخر استخراج اتریوم (Sparkpool) بیش از ۲ هزار اتریوم (۳۳۰ هزار دلار) برای استخراج یک بلوک در بلاک‌چین دریافت کرد. این مقدار ۶۰۰ برابر بیشتر از یک پاداش استاندارد در شبکه اتریوم می‌باشد.

ماینرها به ازای هر تراکنش جدید که به بلاک‌چین اضافه می‌کنند، حدود ۳ اتریوم (۵۰۰دلار) پاداش می‌گیرند. علاوه بر این، پاداش اندکی هم برای تشویق استخراج‌کنندگان به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

طبق اطلاعات مرورگر بلا‌کچین اتریوم Blockscout، استخر اسپارک‌پول با استخراج بلوک شماره ۷,۲۳۸,۲۹۰ که تنها ۲۱۰ تراکنش معتبر داشت، ۲,۱۰۳٫۱۴۸۵ اتر دریافت کرد.

طبق توضیحات Jimmy Zhong، مدیر پلتفرم غیرمتمرکز IOST در توئیت خود، این اتفاق عجیب ممکن است به دلیل اشتباه یکی از کاربران اتریوم در ضمیمه کردن کارمزدهای بسیار بالا به تراکنش‌ها باشد.

یا ممکن است این نشانه‌ای از حسن نیست یک حامی ناشناس برای جامعه ماینینگ اتریوم باشد. برخی دیگر این اقدام را یک پول‌شویی در شبکه بلا‌ک‌چین بوده است برای پنهان کردن پول‌هایی که از راه‌های غیرقانونی به دست آمده‌اند.

آمار اگر نگاهی به گذشته و تاریخ ارزهای دیجیتال بی اندازیم، احتمال خطای انسانی همیشه وجود داشته است. در جولای ۲۰۱۴، یک کاربر بیت‌کوین ۳۰ بیت‌کوین را با کارمزد ۳۸ بیت‌کوین به دلیل اشتباه تایپی ارسال کرده بود.

منبع: Coindesk

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن