ارزهای دیجیتالهمه عناوین

نقش کلیدی رمزارزهای پایدار در گسترش فرهنگ بلاک‌چین

بر اساس گزارشی که استارتاپ «ریزِرو»، واقع در کالیفرنیا در ۲۰ فوریه منتشر کرده است رمزارزهای پایدار یا استیبل کوین ها، نقشی کلیدی در راستای همگانی شدن فناوری های بلاک‌چین دارند.

در این گزارش، با عنوان «وضعیت رمزارزهای پایدار سال ۲۰۱۹: هیجان در مقابل واقعیت در مسابقه، پول پایدار، پول جهانی و پول دیجیتال» که بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از ۴۰ شرکت بلاک‌چینی و رمزارز انجام شده است مباحث و جزئیات زیر مطرح شده است.

محقق ارشد این گزارش، جورج سامان، یک مشاور امور رمزارز و بلاک‌چین است.

بر اساس این سند، به آقای سامان سفارش داده می شود تا در مورد چشم انداز رمزارزها تحقیق کند و سپس این تحقیقات را برای استفاده در کل صنعت بلاک‌چین در اختیار قرار دهد.

این گزارش با کمک چندین بازیگر دیگر این حوزه یعنی آرینگتون و XRP Capital و بلاک تاور انجام شده است.

در این گزارش تحلیلی، ویژگی های کلیدی رمزارزها آنالیز می شود و محققان نظرات خود را می آورند. در قسمتی از این گزارش آمده است:

توسعه استیبل کوین ها، همچنین رمزارزهایی که قیمت خود را پایدار نگه می دارند، رمزارزهای با پشتوانه دارایی و … قرار است نقشی حیاتی در این اقتصاد جدید و همگانی شدن این صنعت ایفا کنند.

بعلاوه محققان این گزارش بر این باورند که کشورهای در حال پیشرفت با تورم بالا مثل ونزوئلا و آنگولا، اولین کشورهایی خواهند بود که خود را با رمزارزهای پایدار منطبق می کنند و بقیه پشت سر آن ها خواهند آمد. همچنین رمزارزهای پایدار، به صورت بالقوه وعده تبدیل شدن به بازار چندتریلیون دلاری داده اند.

همچنین در این گزارش از نقش سایت هایی مثل فیسبوک در راستای همگانی کردن این فناوری ذکر شده است. ارز دلار در ۱۲ الی ۲۴ ماه آینده بیشترین پشتوانه برای رمزارزهای پایدار خواهد بود.

منبع: Cointelegraph

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن