ارزهای دیجیتالهمه عناوین

اتمام الگوریتم اجماع اثبات سهام توسط بانک ژاپنی

بر اساس گزارشی که استارتاپ «ریزِرو»، واقع در کالیفرنیا در ۲۰ فوریه منتشر کرده است رمزارزهای پایدار یا استیبل کوین ها، نقشی کلیدی در راستای همگانی شدن فناوری های بلاک‌چین دارند.

دومین بانک ژاپن از لحاظ دارایی، یعنی بانک SMBC الگوریتم اجماع اثبات مفهوم را به اتمام رساند. این بانک از پلتفرم R3 برای این کار استفاده کرده است.

SMBC که تنها بانک ژاپنی شرکت کننده در Marco Polo است، گفته است با شرکت بین المللی میتسوی، برای افزایش کارایی در فرآیندهای خرید و فروش همکاری می کند

الگوریتم اثبات سهام توسط SMBC و میتسوی انجام شده است تا بهره وری در عملیات خرید و فروش را بالا ببرد و این کار را با تست ماژول های مالی مثل ماژول Receivable Finance(دریافت مالیات) و ماژول Payment Commitment (تعهد پرداخت) انجام داده است.

SMBC انتظار دارد تا مارکوپولو را در نیمه اول سال مالی ۲۰۱۹ بعد از تایید الگوریتم اجماع اثبات سهام تجاری سازی کند.

مارکوپولو که در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد، حاصل یک سرمایه گذاری مشترک از سوی شرکت R3 و شرکت فناوری ایرلندی به نام TradeIX، با هدف تبادل سرمایه با استفاده از دفاترکل توزیع شده است.

شرکت R3 نیز کنسرسیومی از گروه های تجاری و بانک ها و موجودیت های دیگر است که در سال ۲۰۱۴ به عنوان شرکت فناوری های توزیع شده تاسیس شد. در زمان راه اندازی آن ۹ عضو داشت. اما الان حدود ۳۰۰ عضو دارد.

منبع: Cointelegraph

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن