فناوریموبایلهمه عناوین

اولین تصاویر رسمی گلکسی نوت ۱۰ منتشر شد

در حالی که تنها ۳۴ روز به رونمایی رسمی از جدیدترین پرچمدار سامسونگ باقیمانده است، تصاویر و شایعاتی پیرامون آن منتشر شده است. با توجه به این شایعات اکنون می‌دانیم که این فبلت سامسونگ دوربین سلفی درون صفحه ای (حفره ای) در میانه لبه بالای دارد.از دیگر حدسیات پیرامون گلکسی نوت ۱۰، می‌توان به دوربینی چهارگانه در پنل جلویی اشاره کرد که با طراحی مکعبی و لبه‌ های صیقل خورده، ظاهری زیبا در اختیار کاربر قرار می دهد. البته نباید قلم اس‌ پن مشابه نسل گذشته را نیز از باید برد؛ قلمی که قطعا از جذابیت های منحصر به قرد سری نوت سامسونگ محسوب می شود.

البته از یاد نبریم که امسال سامسونگ قصد دارد سری ۱۰ نوت های خود را در یک نسخه‌ی پایه، یک نسخه‌ی پرو و یک نسخه‌ی ۵G روانه ی بازار کند. اخیرا جزئیاتی توسط صفحه‌ی توییتر TechTalkTV از گوشی گلکسی نوت ۱۰ منتشر شده اند که براساس تصاویر مشاهده شده، حفره‌ی دوربین سلفی در میانه‌ی لبه‌ ی بالایی نمایشگر جای داشته و قطر کمتری نسبت به حفره‌ی دوربین سلفی در گلکسی اس ۱۰ خواهد داشت.

ضمنا تصویر پنل پشتی گلکسی نوت ۱۰ هم، درست‌ مثل رندر های قبلی، دوربین اصلی با چینشی عمودی در گوشه‌ی سمت چپ را به تصویر می کشد؛ که این یعنی طراحی ای متفاوت نسبت به چینش افقی محصولات نسل های گذشته!

نوشته های مشابه

آیا میدانستید ؟

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن