گجت های هوشمندهمه عناوین

اولین تصاویر منتشر شده از می بند ۴(Mi Band 4)

شیائمی بند که به دلیل قیمت مناسب و دسترسی  آسان با بیشتر موبایل های بازار مورد اقبال کاربران ایرانی است اکنون تصاویری از جدیدترین نسخه اش به بیرون درزکرده است.

اخیرا مجوز جدیدی برای مچ بند سلامت  کمپانی بزرگ چینی، شیائومی به همراه برخی تصاویر زنده از آن منتشر شده که خبر از نسل جدیدی برای این  گجت‌ های هوشمند می دهد.

طی ماه مارس بود که گزارشی از دستبند هوشمند شیائومی (مدل Mi Band 3) منتشر شد و براساس آن، این برند چینی احتمالا به زودی در نظر دارد تا نسل بعدی مچ بند هوشمند خود تحت اسم رمز XMSH07HM  توسعه و معرفی کند. قابل توجه است که Mi Band 3 قیمتی در حدود ۳۰ دلار دارد و این خود یکی از برگ برنده های شیائومی برای این گجت است!

این مچ بند محبوب از ویژگی های زیادی نظیر شمارنده ی ضربان قلب، گام‌شمار، بررسی وضعیت خواب و نکته قابل توجه برای این نسل جدید پشتیبانی احتمالی از اسکن نوار قلب است که بسیار این گجت ارزان قیمت را جذاب می‌کند. به گفته ی DroidShout، دیروز Tech Radar، نخستین تصاویر را از نسل جدید این مچ بند با نام Mi Band 4 انتشار داده است و ظاهرا این مچ بند هوشمند در دو مدل توسعه خواهد یافت؛ چرا که اخیرا مدارکی منتشر شده اند و اشاره به صدور مجوز NCC، فقط برای یکی از این مدل ها داشته اند.

البته قابل توجه است که هنوز تاریخ رونمایی و عرضه این گجت مشخص نشده است؛ ولی با علم بر این که از ماه مارس تا به کنون مجوز های زیادی برای دو مدل این گجت صادر شده، حدس می زنیم که در آینده ای نزدیک، شاهد معرفی آن خواهیم بود.

نوشته های مشابه

آیا میدانستید ؟

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن