نرم‌افزار و اپلیکیشنهمه عناوین

اپل آرکید سرویس جدید گیمینگ اپل

در ۵ فروردین ماه ۹۸ کمپانی بزرگ اپل رویدادی را تحت عنوان Show time برگزار کرد با تکنیلو همراه باشید تا به مهمترین محصولات رونمایی شده در این رویداد بپردازیم.همانطور که از اسم مراسم می‎توان حدس زد این مراسم برای رونمایی از چند سرویس محتوایی جدید برگزار شد، به نظر می‌رسد با توجه به کاهش فروش هر روزه دیوایس های اپل این کمپانی وسعت دید بیشتری را برای خود می‌بیند و هدف گسترش درآمد های خودش با استفاده از این سرویس ها را دارد. با ما همراه باشید تا شما را مستقیماَ به سالن استیو جابز ببریم و به مهمترین محصولات رونمایی شده در این مراسم بپردازیم.

اپل آرکید (Apple arcade)

شرکت اپل از یک سرویس اجرا و پخش بازی‌ها به صورت کراس پلتفرم رونمایی کرد.
رویداد Show Time برگذارشد و در جریان آن، سرویس جدیدی به‌نام Apple Arcade رونمایی شد.کاربران از طریق آن می‌توانند بازی‌ها را به صورت قانونی خریداری کرده و آن‌ها را در دستگاه‌های مختلف خود اجرا کنند.
این سرویس که هنوز هزینه اشتراک آن مشخص نیست، اجازه دسترسی به بیش از ۳۰۰,۰۰۰ بازی را به کاربران خود را می‌دهد. طبق صحبت های اپل بیش از یک میلیارد نفر از مردم جهان از اپ‌استور بازی دانلود کرده‌اند و در این فروشگاه موجود است. اپل به‌دنبال آوردن برخی از بهترین عناوین بازی‌های استور خود به این سرویس اشتراکی است. طبق اعلام اپل، ۱۰۰ عنوان جدید و ویژه به‌زودی در اپل آرکید برای iOS و مک و اپل تی‌وی دردسترس خواهد بود. هم اکنون حضور ۳۱ عنوان از بازی های بزرگی چون: Fantasian، The Pathless، Team Sonic Racing، Where Cards Fall، Kings Of The Castle و … قطعی شده است.  اپل آرکید از پاییز ۲۰۱۹ ازطریق تب‌ جدیدی در اپ‌استور برای iOS و مک و اپل‌ تی‌وی در ۱۵۰ کشور جهان دردسترس کاربران خواهد بود.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن