گجت های هوشمندهمه عناوین

اپل قابلیت کنترل وضعیت خواب را به اپل‌واچ ( Apple Watch) اضافه می‌کند

طبق گزارش بلومبرگ، شرکت اپل به دنبال این است تا قابلیت ارائه وضعیت خواب را در اپل‌واچ توسعه دهد. این گزارش اذعان دارد که این قابلیت قرار است در سخت‌افزار این ساعت‌ها قرار بگیرد و صرفاً یک آپدیت نرم‌افزاری نخواهد بود.

 کارمندان اپل طی چندین ماه گذشته با هدف طراحی و افزودن قابلیت ارائه وضعیت خواب به اپل‌واچ برای سال آینده در محل این شرکت مشغول به آزمایش‌های گوناگونی بوده‌اند. اپل معمولاً نسخه‌های جدید اپل واچ را در پاییز هر سال معرفی می‌کند. این شرکت در سال ۲۰۱۷، Beddit، تولیدکننده سخت‌افزارهای مشاهده وضعیت خواب را در اختیار خود قرارداد و محصولات این شرکت‌ها را در اپ‌استور قرا داد. از آن زمان، مردم بر این باورند که اپل به دنبال آماده‌سازی قابلیتی برای مشاهده وضعیت خواب بر روی اپل‌واچ خود است.

در حال حاضر، اپل برای پیگیری وضعیت خواب کاربر در ساعت هوشمند خود هیچ قابلیتی به صورت پیش‌فرض ندارد. البته اپلیکیشن هایی مانند AutoSleep وجود دارد که می‌توانند اطلاعات خواب شما را برای اپلیکیشن Health آیفون ارسال کنند. سیستم هشدار زمان خواب اپلیکیشن ساعت آیفون نیز می‌تواند اطلاعات مربوط به زمان خواب‌وبیداری شما را در برنامه Health ثبت کند، اما آمار و ارقام این برنامه آن‌قدرها دقیق نیست. بنابراین واضح است که این شرکت شدیداً می‌تواند از مزایای راهکاری دست اول بر روی ساعت هوشمند خود بهره‌مند شود.

منبع: ۹to5mac

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن