نرم‌افزار و اپلیکیشنهمه عناوین

اپل نیوز پلاس، سرویس اشتراک روزنامه و مجلات

در ۵ فروردین ماه ۹۸ کمپانی بزرگ اپل رویدادی را تحت عنوان Show time برگزار کرد با تکنیلو همراه باشید تا به مهمترین محصولات رونمایی شده در این رویداد بپردازیم.
همانطور که از اسم مراسم می‎توان حدس زد این مراسم برای رونمایی از چند سرویس محتوایی جدید برگزار شد، به نظر می‌رسد با توجه به کاهش فروش هر روزه دیوایس های اپل این کمپانی وسعت دید بیشتری را برای خود می‌بیند و هدف گسترش درآمد های خودش با استفاده از این سرویس ها را دارد. با ما همراه باشید تا شما را مستقیماَ به سالن استیو جابز ببریم و به مهمترین محصولات رونمایی شده در این مراسم بپردازیم.

اپل نیوز پلاس، سرویس اشتراک روزنامه و مجلات

اپل نیوز پلاس نسخه بروز شده همان اپلیکیشن نیوز اپل است که هم اکنون با ارائه نسخه های جدید نرم افزاری پلتفرم های اپل روی همه محصولات این شرکت قرار دارد، در این نسخه مجلات هم به آن اضافه شده است.
کاور زنده (Live Cover) روی مجلات از جمله ویژگی‌های اپل نیوز پلاس است. همچنین در طراحی صفحات تلاش شده که روح مجلات حتی در صفحات کوچک موبایل حفظ شود.

اپل نامهای مشهوری را در اپل نیوز رونمایی کرد مثل نشریه People ، نشنال جئوگرافی، بیلبورد و …
کاربران اپل نیوز همچنان می‌توانند وال استریت ژورنال و لوس آنجلس تایمز را در این اپلیکیشن داشته باشند. اپل همچنان روی رویه خود ثابت مانده است و درآمد حاصله از تبلیغات را به خود ارائه دهندگان واگذار کرده است. استفاده یک ماهه رایگان را برای اپل نیوز هم فراهم کرده است.


در‌حال‌حاضر ۳۰۰ مجله و نشریه در اپل نیوز وجود دارد و شما می‌توانید با پرداخت ماهانه ۹٫۹۹ دلار به تمام این مجلات دسترسی داشته باشید، این درحالی است که اپل ادعا می می‌کند ارزش کلی تمام مجلات موجود در اپل نیوز بیش از ۸۰۰۰ دلار است. ۵۰ درصد از مبلغ یادشده سهم اپل خواهد بود و باقی آن براساس میزان استقبالی که از هر مقاله می‌شود، بین نشریه‌ها توزیع خواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن