گجت های هوشمندهمه عناوین

اپل کارت باریک ترین و سبک ترین محصول اپل تاکنون

در ۵ فروردین ماه ۹۸ کمپانی بزرگ اپل رویدادی را تحت عنوان Show time برگزار کرد با تکنیلو همراه باشید تا به مهمترین محصولات رونمایی شده در این رویداد بپردازیم.
همانطور که از اسم مراسم می‎توان حدس زد این مراسم برای رونمایی از چند سرویس محتوایی جدید برگزار شد، به نظر می‌رسد با توجه به کاهش فروش هر روزه دیوایس های اپل این کمپانی وسعت دید بیشتری را برای خود می‌بیند و هدف گسترش درآمد های خودش با استفاده از این سرویس ها را دارد. با ما همراه باشید تا شما را مستقیماَ به سالن استیو جابز ببریم و به مهمترین محصولات رونمایی شده در این مراسم بپردازیم. در طی این مراسم  اپل از راهکار جدید پرداختی خود برای مکان های که موبایل در دسترس نیست رونمایی کرد.

اپل کارت

اپل کارت با این هدف معرفی شد تا رابط کاربری جدید را برای کاربران خود فراهم کند. سخنگوی اپل از عبارت “رویکرد سالم‌تر در پرداخت” برای این محصول جدید استفاده کرده است. این رابط کاربری جدید امکاناتی چون: محیط همه پسند جهت نمایش تراکنش ها و هزینه ها، بخش های حسابداری متنوع ، نشان دادن محل تراکنش ها روی نقشه، را می‌دهد.


نکته قابل توجه در استفاده از اپل کارت ویژگی دیلی کش (Daily Cash) آن می‌باشد، این ویژگی به شما این امکان بازگشت سهم ۲ درصدی از هر تراکنش به حساب شما را می‌دهد تا در سرویس های اپلی آن را خرج کنید به‌علاوه، خریدهایی که از فروشگاه‌های فیزیکی و اپلیکیشن‌های اختصاصی اپل با استفاده از اپل‌کارت انجام شود، ۳ درصد جایزه یا همان بازگشت وجه نقد برای کاربر به‌همراه خواهد داشت.
اپل پیش از با اپلیکیشن اپل‌پی (Apple Pay) به دنیای پرداختی و اتصال کارت های اعتباری به یک حساب ورود کرده بود و به خاطر سرعت بخشی به اعتبار سنجی کاربران با استفاده از سیستم های بیومتریک دیوایس خود سهمی کوچکی از هر خرید را بعنوان کارمزد برمی‌داشت اما اکنون با پرده برداری از اپل کارت سهم این شرکت از خرید ها بیشتر خواهد شد.

اپل کارت برخلاف کارت اعتباری معمول هیچ پولی بابت شارژ از کاربر دریافت نمیکند. برای داشتن اپل کارت نیاز به داشتن یک حساب در یک بانک هستید. اپل با بانک گلدمن ساچه (Goldman Sachs) برای اجرای اپل کارت و عملیات بانکی آن همکاری می‌کند. اپل کارت از تابستان امسال به کاربران اپل عرضه می‌شود.

در آخر شما را با ویدئو رسمی معرفی اپل کارت همراهی می‌کنیم.

 

نوشته های مشابه

آیا میدانستید ؟

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن