ارزهای دیجیتالهمه عناوین

اکثر Dappهای فعال روی شبکه ایتریوم کاربردی نیستند

طبق آخرین گزارش‌های شرکت معتبر EY اکثر اپلیکیشن‌های غیرمتمرکزی که روی شبکه ایتریوم قرارگرفته‌اند جزو نرم‌افزارهای پرکاربرد نیستند.

پاول برادی“، یکی از برجسته‌ترین افراد فعال در حوزه بلاک‌چین جهان که از کارشناسان ارشد شرکت بزرگ EY نیز می‌باشد طی سمینار برگزارشده در آمریکا درباره پیشرفت‌های بلاک‌چین و رمزارزها صحبت کرده است.

این رویداد توسط سازمان استراتژیک هاب فناوری‌های مالی از SEC برگزار شد که برای اولین بار در اکتبر ۲۰۱۸ افتتاح شده بود. این اقدام با هدف توسعه بیشتر فناوری DLT، دارایی‌های دیجیتال و دیگر فناوری‌ها انجام گرفته است.

برادی در اولین دور از جلسات این سمینار به چندوچون اجرایی کردن فناوری‌های مرتبط با بلاک‌چین پرداخت. برادی دراین‌باره اظهار کرد که به‌منظور کسب موفقیت هرچه بیشتر در فناوری بلاک‌چین بازیگران اصلی این فناوری باید به اصول و قواعد اولیه بلاک‌چین رجوع کرده و راه‌حل مشکلات و سنگ‌اندازی‌های فعلی در حوزه رمزارزها را ازآنجا دریابند. وی معتقد است در حال حاضر فعالان حوزه بلاک‌چین اکثراً به دنبال کسب پول بوده و رسیدن به راه‌حل در حوزه‌های مختلف ازجمله امور مالی را در اولویت نمی‌دانند.

در ادامه پاول برادی صراحتاً اعلام می‌کند که هدف از بازار سرمایه جذب سرمایه و قرار دادن آن در فعالیت‌های تولیدی-کاربردی است. در همین مورد او معتقد است اپلیکیشن های غیرمتمرکزی که تا به الآن روی شبکه ایتریوم قرارگرفته‌اند کاربردی نیستند.

برادی طبق گزارش آماری سه‌ماهه اول ۲۰۱۹ اشاره می‌کند که ۱۴ درصد از اپلیکیشن‌های بر پایه ایتریوم نقش صرافی رمزارزها را دارند. این در حالی است که اکثر آن‌ها برای فعالیت‌های قماربازی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

درجایی دیگر نیز پاول برادی صنعت پذیره‌نویسی فعلی را با استارت‌آپ‌های اینترنتی دهه ۱۹۹۰ مقایسه کرده و شرایط کنونی را بدتر از چیزی که فرض می‌کنیم تصور می‌کند.

 

منبع: Cointelegraph

نوشته های مشابه

آیا میدانستید ؟

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن