نرم‌افزار و اپلیکیشنهمه عناوین

اینستاگرام در حال آزمایش استیکر های افزوده متن شعرها است

به نظر می‌رسد اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت جدیدی در بخش استیکر هایش (درتب استوری ) است. این قابلیت جدید به شما اجازه می‌دهد تا در طول یک ویدئو خود از متن آهنگ‌های سرشناس استفاده کنید.

جین مانچون وونگ (Jane Manchun Wong) این ویژگی را در ماه آوریل مشاهده و در صفحه توییتر خود منتشر کرده است، در ویدئویی که او منتشر کرده است متن آهنگ Never Gonna Give You Up ریک اشلی (Rick Ashley) نشان داده‌شده است.
تابستان گذشته بود که اینستاگرام برای اولین بار قابلیت استفاده از موزیک را برای بخش استوری خود فعال کرد و به‌واسطه این قابلیت کاربران می‌توانستند پست‌های خود را با موزیک دلخواهشان ترکیب کنند.


در دسامبر تعداد دیگری ویژگی‌های موزیکی اضافه کرد که به کاربران اجازه می‌دهد همراه با شمارش معکوس و استیکر پرسش برای پخش زنده به سؤالات با آهنگ پاسخ دهند. هنوز هیچ منبع رسمی این قابلیت جدید اینستاگرام را تائید نکرده است، باید منتظر آپدیت جدید باشیم تا از وجود و کارایی دقیق این قابلیت آگاه شویم.
لازم به ذکر است که تمام قابلیت‌های موزیک برای کاربران ایرانی در دسترس نیست و این ویژگی جدید نیز احتمالاً از این رویه مستثنا نخواهد بود.

منبع: theverge

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن