ارزهای دیجیتالهمه عناوین

بایننس نسخه آزمایشی صرافی غیرمتمرکز خود را عرضه کرد

بر اساس گزارشی که در ۲۰ فوریه در سایت کوین‌تلگراف منتشرشده است، صرافی بایننس نسخه آزمایشی صرافی غیرمتمرکز خود به نام Binance DEX را منتشر کرد.

این صرافی مبتنی بر Binance Chain و سیستم توزیع‌شده همتا به همتا می‌باشد که هم‌اکنون در دسترس کاربران قرار دارد. کاربران در این صرافی غیرمتمرکز می‌توانند کیف پول خود را بسازند و توکن های خود را مبادله کنند.

Changpeng Zhao، مدیرعامل بایننس در خصوص صرافی Binance DEX این‌طور گفت که، کاربران در این سیستم کنترل کلیدهای خصوصی خود را در دست بگیرند:

Binance DEX صرافی غیرمتمرکزی با شبکه غیرمتمرکز نودهاست که در آن شما می‌توانید کلیدهای خصوصی خود را نگهداری و کیف پول خود را مدیریت کنید. ما به‌وسیله صرافی غیرمتمرکز بایننس، امنیت، آزادی عمل و سهولت در استفاده را فراهم می‌کنیم بطوریکه قادر خواهید بود کنترل دارایی‌های شخصیتان را شخصاً بر عهده داشته باشید.

گزارش‌ها حاکی از آن است که بایننس DEX از نرم‌افزارهای ایمن غیرمتمرکز و کیف پول‌های سخت‌افزاری پشتیبانی خواهد کرد. Trust Wallet بایننس نیز با بایننس DEX و  Ledger Nano S ترکیب خواهد شد. کیف پول‌های سازگارتر نیز به زودی افزوده خواهند شد.

اوایل هفته جاری بایننس اعلام کرد که بایننس کوین (BNB) که در حال حاضر توکن ERC20 محسوب می‌شود، به منظور تبدیل شدن به دارایی اصلی بایننس چین به این بلاک چین انتقال خواهد یافت. Zhao سپس مدعی شد که بایننس چین قادر به دستیابی بلاک‌های یک ثانیه ای است که ۱۰ الی ۲۰ برابر سریع‌تر از بلاک چین های بیت کوین و اتریوم می‌باشد.

منبع: Cointelegraph

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن