تکنیلوفناورینرم‌افزار و اپلیکیشنهمه عناوین

با ویژگی های جدید اینستاگرام آشنا شوید

اخیرا مهندس نرم‌افزار جین وانگ، قابلیت های جدید آپدیت اینستاگرام را قبل از معرفی رسمی توسط این اپلیکیشن، منتشرکرده است، با ما در تکنیلو همراه باشید تا به خلاصه ای از این ویژگی ها ی جدید شاید نه‌چندان خوب بپردازیم.

مخفی کردن تعداد لایک وکامنت

بعد از آزمایش این موضوع در شش کشور (ایرلند، ایتالیا، ژاپن، برزیل، استرالیا، نیوزیلند) اکنون اکثر تحلیلگران بر این باورند که آپدیت بعدی اینستاگرام احتمالا به صورت عمومی دیگر تعداد لایک ها و کامنت ها را به همه کاربران نشان نخواهد داد و فقط خود منتشر کننده این اعداد را خواهد دید. اینستاگرام می‌گوید که هدف اصلی این است که کاربر و مخاطب روی محتوای اصلی پست تمرکز کند و کاری به میزان لایک خوردن و محبوبیت آن نداشته باشد.

وی در توییتر خود نوشت: اینستاگرام در تلاش است تا بخش تصاویر پیشنهادی (Suggested Photos) را در قسمت Post Creation Camera Roll آزمایش کند تا در بین گزینه‌ های افزودن استوری در دسترس قرار بگیرد. ظاهرا اینستاگرام در نظر دارد تا از هوش مصنوعی خود استفاده کرده و توسط آن، مناسب‌ترین تصاویر موجود را به اشخاص پیشنهاد دهد تا با انتخاب آن ها از طریق بخش Post Creation Camera Roll در کنار گزینه قرار دادن استوری در دسترس باشد.
به نظر می‌رسد اینستاگرام در حال ایجاد نوعی استوری دارای افکت واقعیت افزوده است که شبیه بخش Photo Booth سیستم عامل‌های iOS یا macOS عمل خواهد کرد و ما باید از میان گزینه‌های گذاشتن استوری، افکت دلخواه خود را برگزینیم. همچنین، به عنوان ویژگی یعدی که در آینده ای نزدیک به اینستاگرام اضافه می شود، توانایی نوشتن تاریخ تولد برای کاربران است که فراهم خواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن