گجت های هوشمندهمه عناوین

رد پای تلویزیون های رول شدنی ال‌جی در برنامه فروش ۲۰۱۹

ال‌جی برنامه عرضه تلویزیون های خود در سال ۲۰۱۹ را منتشر کرد اما خبری از تلویزیون های رولی نیست.
قیمت گذاری تلویزیون های جدید ال جی و تاریخ عرضه اشان در سال ۲۰۱۹ مشخص شد. با وجود اینکه همه منتظر زمان فروش و قیمت تلویزیون های رول شدنی ال جی که در CES 2018 نمونه مفهومی اولیه از آن رونمایی شد و امسال نیز در نمایشگاه نسخه کاملی از این تلویزیزون  آورده ال‌جی بود این اتفاق رخ نداد. ال‌جی پیش از این وعده عرضه این تلویزیون را در بهار سال جاری داده بود. اما در لیست ارائه شده کنونی فعلا خبری از این تلویزیون نیست.
تلویزیون رول شدنی، معروف به ال‌جی اولد R، نیز مانند تلویزیون های اولد ال‌جی از رزولوشن ۴K و اسپیکر های دالبی اتموس بهره می‌برد، ال‌جی در این تلویزیون به تمام نوآوری ها بسنده نکرده است و به نگاه زیبایی شناختی محیطی کاربران خود نیز توجه ویژه ایی کرده است و امکان مخفی کردن نمایشگر تلویزیون در هنگام بلا استفاده بودن را برای آنها فراهم کرده است تا از جذابیت محل نصب آن نکاهد شاید برای خیلی از کاربران این نکته جذاب نباشد ولی آن دسته از کاربرانی که به این تکنولوژی علاقه دارند باید چند هزار دلاری اضافه تر برای تلویزیون خود کنار بگذارند و همچنان منتظر بمانند تا برنامه فروش این تلویزیون ها در سال ۲۰۱۹ ارائه شود.

ویدئو رسمی LG OLED R

نکته قابل توجه برای تلویزیون های امسال ال‌جی عرضه تمام نسخه با پشتیبانی از ایر‌پلی ۲ (سیستم استریم اپل) و دستیار هوشمند گوگل (الکسا) است.

فروش تلویزیون های سری C9 (شصت و پنج اینچ، پنجاه و پنج اینچ) و E9 (شصت و پنج اینچ) در آپریل آغاز می‌شود. مدل ۷۷ اینچ از سری C9 و ۵۵ اینچ از E9 کمی دیرتر به ترتیب در ماه می و ژوئن عرضه خواهد شد و نسخه بروزرسانی شده سری والپیپر نیز در ژوئن عرضه می‌شود.

زمان فروش (ماه) قیمت (دلار) سایز مدل
مه ۶٫۹۹۹ ۷۷ اینچ C9 OLED
آپریل ۳٫۴۹۹ ۶۵ اینچ C9 OLED
آپریل ۲٫۴۹۹ ۵۵ اینچ C9 OLED
آپریل ۴٫۲۹۹ ۶۵ اینچ E9 OLED
ژوئن ۳٫۲۹۹ ۵۵ اینچ E9 OLED
ژوئن ۱۲٫۹۹۹ ۷۷ اینچ W9 Wallpaper OLED
ژوئن ۶٫۹۹۹ ۶۵ اینچ W9 Wallpaper OLED

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن