ارزهای دیجیتالهمه عناوین

بورس لندن وارد بلاک چین هنگ کنگ شد

بورس لندن وارد وارد بلاک چین هنگ کنگ رسانه‌های بریتانیا از آماده شدن بازار بورس لندن برای راه اندازی مبادلات ارزی این بازار در هنگ کنگ خبر دادند.

طبق این گزارش، بازار بورس لندن اعلام کرده است که موتور مبادلاتی موسوم به AAX در انجام مبادلات مالی ارزهای دیجیتال در هنگ کنگ استفاده خواهد شد. کار طراحی این موتور مبادلاتی را ATOM بر عهده خواهد گرفت. این پلتفرم اولین دارایی دیجیتال است که در فناوری )LSEGگروه بورس اوراق بهادار لندن) استفاده خواهد شد.


طبق پیش بینی ها، AAX در سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد که از LSEG برای شکل دادن پلتفرم های تجاری خود استفاده خواهد کرد.
«پیتر لین» مدیر عامل ATOM نیز گفت که سیستم مبادلات هزاره به AXA کمک خواهد کرد تا بتواند یک پلتفرم مبادلات مالی امن، قابل اعتماد و ایمن را برای هر دو دسته سرمایه گذاران خرد و کلان فراهم آورد. همچنین AAX خواهد توانست به پلتفرمی قابل ارتقاء و فرمان پذیر دسترسی پیدا کند.

لازم به ذکر است شرکت ATOM برای بهره گیری از بالاترین سطح امنیت در پلتفرم مذکور در حال همکاری با شرکت آمریکایی Kroll بوده که در حقیقت بخش عمده ای از امنیت پلتفرم را این شرکت آمریکایی تامین خواهد کرد.

 

منبع: Coindesk

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن