ارزهای دیجیتالهمه عناوین

مدیرعامل ریپل: بیت‌کوین و ریپل با یکدیگر رقیب نیستند

چند روز گذشته سی‌ام خرداد ماه، “برد گارلینگ‌هوس” مدیرعامل رمزارز ریپل مصاحبه ای با Fortune انجام داد و صحبت هایی جالبی را به زبان آورد. او معتقد است رمزارز تحت مدیریت وی یعنی ریپل هیچ رقابتی با بیت‌کوین ندارد.

گارلینگ‌هوس در این مصاحبه سعی کرد تا وجوه تمایز این دو رمزارز را بیان کند. وی بیت‌کوین را علی‌رغم انتقادات بسیاری که بر آن وارد می کنند نوعی “طلای دیجیتال” می‌داند. این درحالی است که ریپل نوعی راه حل یا پل ارتباطی بین دو یا چند ارز است. ریپل در واقع تبدیل پول‌های فیات به یکدیگر را امکان می‌سازد.

برای مثال گارلینگ‌هوس تفاوت این دو رمزارز را در هزینه های تراکنش‌ها مقایسه کرده و ادعا می کند ریپل هزینه تراکنشش بخش کوچکی از یک سنت می‌شود؛ در حالی که کارمزد تراکنش بیت‌کوین به طور میانگین ۲٫۳ دلار است.

گارلینگ‌هوس در بخش دیگری از صحبت‌هایش اذعان کرده که رمزارزی وجود نداشته و نخواهد داشت تا مدیریت تمامی رمزارزها را بتواند انجام دهد. وی همچنین در مورد خبرهای راه اندازی رمزارز لیبرا با مالکیت فیس‌بوک اعلام کرد که در واقع این رمزارز ارائه نشده و فیس‌بوک تنها اعلام کرده است که می خواهد این کار را تا یک سال آینده انجام دهد.

منبع: Cointelegraph

 

 

نوشته های مشابه

آیا میدانستید ؟

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن