ارزهای دیجیتالهمه عناوین

بیش از ۸۰ درصد کل اتریوم های عرضه شده توسط ۷۵۷۲ آدرس نگهداری می‌شود

بیش از ۸۰ درصد از کل اتریوم عرضه شده در گردش، در ۷۵۷۲ آدرس کیف پول نگهداری می‌شود.

طبق گزارش شرکت تحقیقاتی Delphi ، اتریوم های عرضه شده در آدرس‌هایی قرار دارند که موجودی آنها به ۱۰۰۰ اتریوم می‌رسد. تعداد این آدرس‌ها بیش از ۷۵۷۲ است. در این میان تنها ۴ آدرس ۱ میلیون تا ۱۰ میلیون در خود ذخیره دارد. در تاریخ سوم مارس، بیش از ۲ میلیون اتریوم (۲ درصد کل اتریوم عرضه شده) در برنامه‌های غیرمتمرکز وجود دارد.

طبق گزارش‌ها، ۹۸ درصد اتریوم های موجود در شبکه اپلیکیشن های مالی غیرمتمرکز در قراردادهای هوشمند MakerDAO نگهداری می‌شوند. اتریوم Compound پلتفرم وام‌دهی دیگری است که در تاریخ سوم مارس حدود ۲۸۵۰۰ اتریوم داشته است.

شرکت Delphi موقعیت خود را به عنوان شرکتی با تولید محتوای بی‌طرفانه در خصوص دارایی‌های دیجیتال و فناوری DLT مطرح می‌کند. این شرکت همچنین Anthony Pompliano، بنیان‌گذار Morgan Creek Digital Assets را به عنوان عضو هیئت‌مدیره خود معرفی کرد.

پامپلیانو در دسامبر سال گذشته، علیرغم روند صعودی تا قیمت بیشتر از ۴۰۰۰ دلار در آن زمان، پیش‌بینی کرد قیمت بیت کوین قبل از رسیدن به سطح کف هنوز کمتر خواهد شد. یک ماه قبل از آن زمان، او نیز بیت کوین را دارای بهترین عملکرد در میان سایر دارایی‌های بازار در ده سال گذشته، اعلام کرد.

منبع: cointelegraph

 

نوشته های مشابه

آیا میدانستید ؟

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن