ارزهای دیجیتالهمه عناوین

تبدیل ارز رمزنگاری به فیات بدون انجام عملیات KYC

کیف پول MyEtherWallet با همکاری شرکت مالی Bryth، یک پلتفرم برای تبدیل ارزهای رمزنگاری‌شده به فیات منتشر کرده‌اند که این عملیات را بدون KYC انجام می‌دهد. MEW این خبر را در یک وبلاگ در تاریخ ۲۰فوریه منتشر کرد.

طبق این اعلامیه، کاربران کیف پول MEW می‌توانند تا ۵ هزار فرانک سوئیس (۴۹۹۵ دلار) به ارزش بیت‌کوین و یا اتریوم به ارزهای یورو و سوئیس فرانک بدون انجام KYC در کیف پول خود مبادله کنند. کاربران این فرآیند را می‌توانند در هر جایی از کره زمین انجام دهند.

روش KYC سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا هویت مشتریان خود را قبل و بعد از معامله با آنها بررسی کنند. کسب‌وکارها می‌توانند بررسی کنند که آیا مشتریانشان در فعالیت‌های غیرقانونی مانند پول‌شویی یا فساد دخیل هستند یا خیر.

برای استفاده از آپشن «خروج به فیات» مشتریان می‌بایست ارزهای خود را در داشبورد کیف پول مشخص کنند. از طرف دیگر از کاربران خواسته می‌شود اطلاعات شخصی، از جمله شماره تلفن، اطلاعات بانکی نام رسمی حساب بانکی خود و آدرس صورتحساب موردنظر را ارائه کنند.

حفظ حریم خصوصی و گمنامی ارزهای رمزپایه همیشه توسط دولت‌ها و رگلاتورها به فعالیت‌های غیرقانونی و پول‌شویی مرتبط شده‌اند. ماه گذشته، سازمان فضای مجازی چین(CAC) قوانین جدید را برای شرکت‌های بلاک‌چینی فعال در کشور وضع کرد.

دستورالعمل‌های CAC نیازمند راه‌اندازی مجدد استارت‌آپ های بلاک‌چینی است تا اجازه دسترسی به داده‌های ذخیره‌شده را برای مقامات فراهم کند. همچنین نیازمند معرفی روش‌های رجیستری که نیاز به کارت شناسایی یا شماره تلفن کاربر دارد.

منبع: cointelegraph

نوشته های مشابه

آیا میدانستید ؟

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن