گجت های هوشمندهمه عناوین

تلویزیون‌های جدید سامسونگ کامپیوتر شخصی می شوند

تلویزیون‌های جدید سامسونگ از سال‌ها پیش با اضافه کردن فناوری و قابلیت‌های جدید سعی داشته است محصولات خود را هوشمند سازی کند. امروزه تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ پیشرفت بسزایی داشته اند. تلویزیون‌های هوشمند جدید سامسونگ دارای امکاناتی هستند که می‌توان آن‌ها را به راحتی به رایانه شخصی مبدل کرد.

از جمله امکانات این تلویزیون‌های جدید می‌توان به سیستم پخش موسیقی جامع، دسترسی به خدمات ذخیره‌سازی کلود، پخش زنده اینترنتی، به اشتراک‌گذاری دو طرفه انواع داده و غیره اشاره کرد.

سامسونگ مدعی است که با عرضه این تلویزیون‌ها، سبک و شیوه استفاده از آن‌ها را به طور کامل تغییر خواهد داد و مزایای دیگری را برای کاربران به ارمغان می‌آورد که تاکنون بی سابقه بوده است. در برخی مدل‌های این تلویزیون‌ها از فناوری Ultra Pix استفاده شده که باعث تفکیک رنگ بیشتر و افزایش وضوح تصویر می‌شود.

سامسونگ همچنین ادعا می کند تلوزیون‌های جدیدی که می توانند به رایانه شخصی تبدیل شوند قابلیت اتصال به اینترنت و وبگردی، امکان طراحی و نگارش اسناد و دسترسی به آن‌ها از طریق سرویس‌های کلود با فرمت ورد یا پاورپوینت، قابلیت اتصال بی سیم لپ تاپ یا رایانه شخصی به تلویزیون دارا هستند.

منبع: timesofindia

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن