ارزهای دیجیتالهمه عناوین

تلگرام درصدد معرفی بلاک چین TON و ارز دیجیتال Gram در مجمع جهانی اقتصاد در داووس

برخی منابع اعلام کردند که مبدع تلگرام به دنبال معرفی پروژه TON در مجمع جهانی اقتصاد در داووس است.در این حین نسخه آزمایشی این پلتفرم برای برخی از سرمایه‌گذاران قابل‌دسترس است و نسخه رسمی به‌احتمال زیاد در نیم سال دوم سال ۲۰۱۹ آغاز به کار خواهد کرد.

مجمع جهانی اقتصاد این هفته در داووس برگزار می‌شود. این یک رویداد بسیار مهم است چراکه رهبران و تاجران از دولت‌های مختلف دور هم جمع خواهند شد. در سال ۲۰۱۸ این مجمع با حضور بیل گیتس، مارک زاکربرگ، ایلان ماسک،؛ مدیران ارشد گوگل و اپل و جمعی از سیاستمداران برگزار شد. پاول دوروف نیز در این مجمع شرکت داشت ولی پروژه‌ای را ارائه نداد. اما امسال همه‌چیز ممکن است فرق داشته باشد، بطوریکه بسیاری از خبرگزاری‌ها خبر از معرفی بلاک چین TON و ارز دیجیتال GRAM توسط پاول دوروف می‌دهند.

میزبانی TON از نسل جدید ارزهای های رمزپایه
پلتفرم TON در نظر دارد رقیبی قدرتمند برای اتریوم در خصوص اجرای قراردادهای هوشمند و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز باشد. TON بر پایه شبکه‌ای محافظت‌شده و توزیع یافته و رمزنگاری‌شده می‌باشد که ساختار بلاک چین را در خود دارد. در اولین ICO برگزارشده، ارز بومی Gram حدود ۱٫۷ میلیارد دلار جذب سرمایه داشته است اما پیش‌بینی‌شده بود سرمایه‌گذاران در دسامبر ۲۰۱۸ توکن‌های خود را دریافت کنند.

تلگرام TON

مجمع جهانی اقتصاد

انجمن جهانی اقتصاد، یک سازمان اقتصادی بین‌المللی می‌باشد که در سال ۱۹۷۱ در شهر داووس توسط کلاوس شواب به‌عنوان مکانی برای جمع شدن رهبران اقتصادی و سرمایه‌داران اروپایی راه‌اندازی شد. این سازمان سالانه بیش از ۸۰ میلیون دلار درآمد دارد و برای تعداد بسیاری فرصت شغلی ایجاد کرده است.

منبع: cointelegraph

نوشته های مشابه

آیا میدانستید ؟

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن