ارزهای دیجیتالگجت های هوشمندهمه عناوین

تولید یخچال‌های بلاک‌چینی توسط بزرگ‌ترین شرکت ارائه‌کننده انرژی در اتریش

بزرگ‌ترین شرکت تأمین انرژی در اتریش (Wien Energie) طی قراردادی با شرکت سازنده لوازم برقی بوش تصمیم گرفتند در جهت کاهش اتلاف انرژی یخچال‌های بلاکچینی تولید کنند.

این شرکت تأمین انرژی این طرح جدید را طی یک کنفرانس رمزنگاری در تاریخ ۳ آوریل در وین ارائه کرد. ادعا شده است که این فناوری غیرمتمرکز اولین بار است که برای تولید یخچال‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هدف اصلی برای ارائه این طرح کاهش اتلاف انرژی و افزایش علاقه مصرف‌کنندگان می‌باشد. استفاده بلاک‌چین در چنین سیستمی به کاربر اجازه می‌دهد منبع انرژی موردنظر خود را انتخاب کند، صفحه خورشیدی یا انرژی باد.

علاوه بر این، یخچال بلاک‌چینی به طور کامل می‌تواند توسط گوشی هوشمند شما کنترل شود. کاربر می‌تواند دمای یخچال را تحت کنترل قرار دهد و همچنین از بسته بودن درب یخچال اطمینان حاصل کند. از میزان انتشار و مصرف CO2 نیز می‌تواند اطلاعات دقیقی دریافت کنید.

علاوه بر این، شرکت اتریشی تصمیم دارد بلاک‌چین را در بخش انرژی در مقیاس وسیع‌تری مورد آزمایش قرار دهد. این شرکت در حال حاضر با شرکت  Riddle و Code برای راه‌اندازی زیرساخت‌های بلاک‌چینی همکاری کرده است.

منبع: cointelegraph

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن