تکنیلوموبایلهمه عناوین

دوربین گلکسی S11 از تکنولوژی انقلابی جدیدی بهره می‌برد

پیش از این مشخص شده بود که سامسونگ  با تمام قوا مشغول کار بر روی ترکیب سخت افزاری گلکسی اس ۱۱ است. یک منبع معتبر که پیشتر اخبار درستی را منتشر کرده است در جدید ترین توییت خود مدعی شده است که دوربین گلکسی S11 به یک سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی با تکنولوژی ۹-to-1 Bayer مجهز خواهد شد.او همچنین در یک توییت جداگانه طراحی دوربین گلکسی اس ۱۱ را منتشر کرده است. سری S گلکسی قرار است تا طراحی سری های A و M را پیشرفت دهد.

اطلاعات ریاضیاتی  این لنز ۱۰۸ مگاپیکسلی نشان می دهد که خروجی تصاویر آن ۱۲ مگاپیکسلی خواهد بود، اما با این تفاوت که فقط پیکسل های برتر انتخاب خواهند شد.

احتمالا سامسونگ با این تکنولوژی به واضح ترین عکس در میان پرچمداران برسد. این تکنولوژی می‌تواند پیکسل ها را به تنهایی تا سایز ۲٫۴ میکرو متر ترکیب کند که تاکنون بهترین تکنولوژی در نوع خودش است.

با نگاه دقیق تری  به چیدمان دوربین در می یابیم که آخرین لنز دوربین از نوع پریسکوپ است. بر اساس اطلاعاتی که از این منبع معتبر منشر شده است لنز اول این سری دوربین از نوع فوق عریض است. همچنین ما تصور داریم که حسگر های ToF و فلش به صورت مخفی تر در طرف راست کار گذاری شود.

منبع: gsmarena

برچسب ها

نوشته های مشابه

آیا میدانستید ؟

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن