فناوریگجت های هوشمندهمه عناوین

سگا دوباره عرضه می‌شود!

نمایشگاه E3 2019 که یکی از جذاب‌ترین نمایشگاه‌های برگزارشده در سطح جهان برای علاقه‌مندان به تکنولوژی و بازی‌های کامپیوتری است در حال برگزاری می‌باشد. در بین اتفاقات جذاب نمایشگاه امسال و تمامی محصولات جدیدی که عرضه شد یکی از آن‌ها نظر بسیاری از علامندان به بازی‌های کامپیوتری را جلب کرد. کنسول بازی سگا که شاید اکثر به‌اتفاق ایرانیان دهه شصتی و هفتادی با آن بزرگ شده و خاطره دارند قرار است مجدداً راهی بازار شود.

شورش در شهر، سونیک، رامبو، مایکل جکسون و علا الدین ازجمله خاطره‌انگیزترین بازی‌های کنسول سگا بود که اوقات بسیاری از ما را پر می‌کرد. اما اگر دلتان برای این بازی‌های نوستالژیک تنگ شده است و می‌خواهید حتی اگر شده برای یک‌بار دیگر این بازی‌ها را امتحان کنید تا شهریورماه صبر کنید تا کنسول Genisis Mini یا همان سگا در بازار عرضه شود.

سگا با حفظ شکل و ظاهر کلی این کنسول و البته تغییراتی اندک مجدداً به بازار عرضه خواهد شد. ازجمله تغییراتی که در این کنسول جدید لحاظ شده است حذف سه تا از دکمه‌های دسته بازی و دارا بودن تنها ۳ دکمه می‌باشد. ضمنا قیمت پیشنهادی این کنسول برای عرضه اولیه حدود ۸۰ دلار عنوان شده است که شاید برای بسیاری از ما ایرانیان با ارزش فعلی دلار (۱۳هزار تومان) مقرون به صرفه نباشد.

نوشته های مشابه

آیا میدانستید ؟

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن