خودروهمه عناوین

گلکسی نوت ۱۰، اولین محصول سامسونگ که مجهز به شارژر ۵۰ واتی است

به تازگی سامسونگ ۲ گوشی خود را که به شارژ سریع ۲۵ واتی مجهز هستند، به بازار عرضه کرده است؛ ولی ممکن است این گوشی آن چیزی نباشد که سامسونگ وعده ان را داده است چرا که هنوز به صورت جهانی به بازار عرضه نشده اند. محصولات آینده سامسونگ مجهز به این تکنولوژی خواهد بود، ولی با توجه به گمانه زنی ها اولین گجتی از سامسونگ که از این فناوری پشتیبانی خواهد کرد، گلکسی نوت ۱۰ خواهد بود.
شایعاتی که پیش از این درباره‌ی باتری فوق العاده گلکسی نوت ۱۰ منشتر شده بود بیشتر به این گمانه‌زنی ها دامن زد. اینگونه به نظر می‌ رسد که کمپانی سامسونگ درنظر دارد تا در کنار شارژ سریع ۲۵ واتی، ظرفیت باتری آن را هم افزایش دهد! اما باید این نکته را درنظر بگیریم که گلکسی نوت ۱۰ در دو نسخه عرضه خواهد شد و ما هنوز نمی‌دانیم آیا شارژ سریع روی هر دو نسخه خواهد بود یا فقط مدل پرو به این قابلیت مجهز خواهد شد. ناگفته نماند که Ice Universe مدعی است که سرعت شارژ این گوشی حتی از ۲۵ وات هم بیشتر خواهد بود. این عدد احتمال زیاد ۵۰ واتی است که هم اکنون در گوشی‌های رقیب نیز عرضه می شود.


کمپانی شیائومی نیز یک نمونه اولیه از شارژ ۱۰۰ واتی عرضه کرده است که اعلام شده قادر است باتری ای با ظرفیت ۴۰۰۰ میلی آمپرساعت را طی مدت فقط ۱۷ دقیقه به‌ صورت کامل شارژ کند. طی سه سال گذشته، کمپانی کره ای سامسونگ به ظرفیت باتری‌ های خود و سرعت شارژ آنها بیشتر توجه کرده و واضح است که دلیل آن هم مشکلات به پیش آمده برای باتری گلکسی نوت ۷ است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن