آموزشیهمه عناوین

وزیر ارتباطات : امشب، شب تلخی برای کلاهبرداران است!

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری در آخرین توییت خود خبر از اعلام اسامی شرکت های ارزش افزوده که تاکنون از مشترکان اپراتور ها پول می گرفتند، می‌دهد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام کد دستوری #۶*۸۰۰* از معرفی اسامی این شرکت‌ها خبر می دهد، جهرمی در ادامه از مشترکان اپراتورهای همراه درخواست کرد درصورتیکه شکایتی دارند از طریق پیامک به ۸۰۰۷ اعلام کنند.

لازم به ذکر است که این فرآیند هیچ هزینه ای برای مشترکان نخواهد داشت، در پایان وزیر از مردم می‌خواهد تا برای دریافت حقوقشان به او کمک کنند.

روز گذشته جهرمی در صحبت های خود افزود:

اشتراک داده اساس اصلی رسیدن به شهر هوشمند است. این مساله باید درست صورت بگیرد تا به مشکلی نظیر شرکت‌های ارزش افزوده به وجود نیاید: شرکت‌هایی که در بازار ۲۶۰۰ میلیارد تومانی هستند اما هیچ‌کس اسم یکی از آنها را نمی‌شناسد. مگر می‌شود در بازار ۲۶۰۰ میلیارد تومانی سالانه، مردم حتی یک بازیکن اصلی در این عرصه را نشناسند. زمانی که از مبارزه با کلاهبرداری‌های خدمات ارزش افزوده صحبت کردیم، طرفداران این خدمات اعلام کرده‌اند ۳۰ هزار شغل با پایان ارزش افزوده از بین خواهد رفت. اگر واقعا این تعداد شغل ایجاد شده، چطور هیچ‌کدام از مردم حتی نام یکی از این شرکت‌های ارزش افزوده را نمی‌دانند؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن