تکنیلوموبایلهمه عناوین

شیائومی مشغول کار روی یک اسمارت فون با دوربین ۱۴۴ مگاپیکسلی است

شیائومی اولین کمپانی بود که یک اسمارت فون با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی را در گوشی ردمی نوت ۷ و بعد از آن ۶۴ مگاپیکسل در ردمی نوت ۸ پرو و همینطور به پیشرویی ادامه داد و نوت ۱۰ را نیز با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی معرفی کرد.
اما حالا اطلاعات جدیدی از یک منبع موثق به بیرون درز کزده که نشان می‌دهد شیائومی قصد دارد در رونمایی از دوربین ۱۴۴ مگاپیکسلی نیز اولین باشد.
در طول این افزایش بیشتر و بیشتر مگاپیکسل ها که حاصل همکاری شیائومی و سامسونگ است از آنجا که این تنها شرکتی است که شناخته می شود روی یک پروژه ۱۴۴MP کار می کند ، به احتمال زیاد تلفن آینده Mi را نیز مجهز خواهد کرد.
از آنجا که شیائومی تنها شرکتی شناخته می شود که روی یک پروژه ۱۴۴MP کار می کند ، به احتمال زیاد اسمارت فون آینده Mi  که پرچمدار شیائومی است به آن مجهز خواهد شد
اگر چه بسیار زود است که انگشت اشاره خود را به گوشی که احتمالا به این سنسور مجهز خواهدشد برد اما فاش کننده اطلاعات احتمال به کارگیری این سنسور را در گوشی Mi CC10 پرو یا Mi 10S پرو را داده است. اما همه‌ی این ها در حد حدس و گمان است و باید هفته های آینده را دنبال کنیم تا ببینیم سرانجام این سنسور ۱۴۴ مگاپیکسلی چه می‌شود.
منبع: gsmarena
برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن