تکنیلوموبایلهمه عناوینویدئو

طراحی  آیفون ۱۲ پرو مکس فاش شد

اگرچه هنوز ۵ ماه دیگر تا رونمایی رسمی اپل از این گوشی فاصله‌داریم اما یک فایل اتوکد که مربوط به طراحی پرچم‌داران امسال اپل است به بیرون درز کرده که رنگ بوی طراحی‌های زمان استیو جابز فقید را دارد.
اپل همواره در ماه سپتامبر از پرچم‌داران موبایلی خودش رونمایی می‌کند امروز در فاصله تقریباً ۵ ماهه تا روز موعود اطلاعاتی به بیرون درز کرده است که به نظر خبرگزاری‌های بزرگ تکنولوژی این همان چیزی است که اپل به‌عنوان آیفون ۱۲ پرو مکس رونمایی خواهد کرد.
رندرهای CAD جدید تغییرات ظاهری زیادی را نشان می‌دهند اما این نکته را نباید فراموش کنید که رندر منتشرشده هنوز ۷۰ درصد تکمیل‌شده است و طراحی چیدمان دوربین عقب و ناچ پنل جلویی هنوز تکمیل‌نشده است.
درهرصورت با توجه به اطلاعات  بقیه جزئیات به نظر دقیق می‌آیند، طراحی مشابهی که آیپد پرو جدید و آیفون ۵s را بخاطر ما می‌آورد.
نمایشگر گودی حدود ۰٫۹ کمتر از مدل‌های سال گذشته خواهد داشت و ناچ پهن‌تر ازآنچه در وان پلاس ۶ دیدیم خواهد بود اما هنوزم کوچک‌تر از مدل‌های پارسال است به لطف  ناچ کوچک‌تر ابعاد صفحه به ۶٫۷ اینچ رسیده است اما به نظر می‌رسد بدنه کمی کشیده‌تر شده است.
چیدمان مربعی ماژول دوربین نیز در این رندر دیده می‌شود که نشان می‌دهد آیفون ۱۲ نیز اسکنر لایدار (Lidar) خواهد داشت.
بالاخره شبکه حفره های تعبیه‌شده برای اسپیکر ظاهر جدیدی به خود گرفته‌اند که بین ۱۰ تا ۱۵درصد افزایش صدا را به دنبال خواهد داشت
باوجوداینکه این‌یک فایل لو رفته بسیار معتبر است اما هنوز نباید همه جزئیات را نهایی بدانیم و تا لحظه رونمایی رسمی صبر کنیم.
منبع : gsmarena
برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن