گجت های هوشمندهمه عناوین

عینک هوشمند هواوی معرفی شد

هواوی (Huawei) برای ساخت عینک هوشمند خود با یک برند و شرکت کره‌ای به نام Gentle Monster همکاری کرده است. این عینک هوشمند قرار است جایگزینی برای هدفون‌های امروزی شود به طوری که این وسیله این امکان را به شما می‌دهد  بدون این که چیزی را در گوش خود قرار دهید با تلفن همراه خود مکالمه داشته باشید. روی این دستگاه هیچ دکمه‌ای وجود ندارد و کاربر می‌تواند با لمس دسته عینک فوراً به تماس‌ها پاسخ دهد.

آنتن، ماژول شارژ، میکروفون دوگانه، تراشه پردازنده، بلندگو و باتری همگی درون دسته عینک قرار داده شده‌اند. در این دستگاه دو میکروفون با استفاده از فناوری شکل‌دهی پرتو قرار داده شده تا حتی وقتی عینک را روی بینی خود قرار می‌دهید حرف‌های شما را بفهمد.

علاوه بر این، بلندگوهای استریو هم درست در محلی که دسته عینک کنار گوش قرار می‌گیرد تعبیه شده است. هوآوی می‌خواهد دستگاهش به گونه‌ای باشد که بدون اذیت کردن اطرافیان بتوانید صداها را بشنوید.

نکته جالب این است که هیچ دوربینی در این دستگاه وجود ندارد تا مشکلی از بابت حریم خصوصی به وجود نیاید. عینک هوشمند هوآوی همراه با کیس چرمی و پورت USB که در زیر بدنه این دستگاه قرار داده شده به بازار می‌آید و از قابلیت شارژ بیسیم پشتیبانی می‌کند، اما تا ماه ژوئیه ۲۰۱۹ خبری از این محصول نخواهد بود.

منبع: techcrunch

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن