ارزهای دیجیتالهمه عناوین

فیس‌بوک و تلگرام به دنبال موفقیت در مسیری که بیت‌کوین شکست خورد

نیویورک‌تایمز یکی از معتبرترین خبرگزاری‌های آمریکا به‌تازگی طی مقاله‌ای به فعالیت‌های گسترده برخی از شرکت‌های پیام‌رسان و شبکه اجتماعی در امر بلاک‌چین و رمزارزها پرداخته است. در این مقاله می‌بینیم که نویسنده معتقد است شرکت‌های فیس‌بوک و تلگرام درصدد رسیدن به موفقیت در مسیری هستند که تا حد زیادی رمز ارز بیت‌کوین در آن با شکست مواجه شده است. در ادامه بخش‌هایی کوتاه از این مقاله را مطالعه خواهیم کرد.

شرکت‌های اینترنتی فیس‌بوک، تلگرام و سیگنال در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی رمز ارز خود در سال آینده هستند تا به کاربران خود اجازه دهند از این طریق با دیگر کانتکت های خود تبادل سرمایه و پول انجام دهند.

تا به اینجای کار شرکت فیس‌بوک بیش از دیگر رقبای خود فعالیت کرده و با جذب نیروهای متعدد در بخش بلاک‌چین به دنبال راه‌اندازی هر چه سریع‌تر رمز ارز خود است.

تلگرام نیز باوجود دارا بودن بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر در سطح جهان در تکاپو است تا رمز ارز خود را ارائه کند. نکته قابل‌تأمل برای این دو شرکت که مزیت بسیار بزرگی برای آن‌ها می‌باشد تعداد بالای کاربران آن‌ها است که کار را برای عرضه و ارائه رمز ارز بسیار ساده می‌کند.

نکته قابل توجه در این مقاله اشاره به پروژه سری فیسبوک در حوزه بلاک‌چین و رمزارزها و مهم دانستن این اتفاق در پیشرفت بیشتر این شرکت نسبت به تلگرام می‌باشد.

منبع: nytimes

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن