آموزشیتکنیلوهمه عناوین

به درخواست آذری جهرمی فیلیمو، آیو، نماوا و تیوا از امروز تا پایان هفته رایگان می‌شوند

«محمدجواد آذری جهرمی» در توییتی اعلام کرد از امروز تا پایان روز جمعه بخش مخصوص کودکان، و در برخی از این سرویس‌ها کل محتوای آنها برای همگان رایگان خواهد بود. مدیرعامل فیلیمو نیز در همین راستا طی توییتی گفته که محتوای بخش کودکان فیلیمو برای همگان رایگان خواهد بود و مدیرعامل نماوا نیز خبر از رایگان بودن کل محتواهای این پلتفرم برای کاربران داده است.

با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی مدارس و دانشگاه ها تا پایان هفته این اقدام می‌تواند به گذراندن ساعت بیکاری هموطنان عزیز در طول روز کمک بسیاری کند.

با بررسی های انجام شده توسط تیم تکنیلو، سرویس اینترنتی آیو هم اکنون به طور کامل رایگان شده است، و به گفته مدیر عامل تیوا این تلویزیون تعاملی تا پایان نوروز رایگان خواهد بود.

به نظر می‌رسد با تعطیلی سینماها در طول هفته جاری و امکان تمدید آن در روزهای آینده، بخت و اقبال این سرویس‌های استریم ویدیویی بیشتر از پیش شود. همانطور که این اتفاق در چین نیز رخ داده است. گزارش‌ها حکایت از این دارند که تعطیلی بیش از یک ماهه سینماهای چین ضرری تقریبا یک میلیارد دلاری به این صنعت زده است و بخش سنتی پخش فیلم با ضرر مواجه شده و بخش آنلاین پخش فیلم با سود و رشد روبرو شده است.

برای استفاده از این سرویس ها کافی است برای خود حساب کاربری بسازید و بدون خرید اشتراک به محتواهای فیلیمو آیو نماوا تیوا دسترسی داشته باشید.

لازم به ذکر است که حجم اینترنت مصرفی شما در اکثر این سرویس‌ها در صورت استفاده نکردن از VPN نیم بها محاسبه خواهد شد. و در برخی موارد به صورت کاملا رایگان است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن