ارزهای دیجیتالهمه عناوین

مالک بزرگترین برج دبی ICO برگزار می کند

Emaar Group یک شرکت بزرگ فعال در حوزه‌ی املاک و مستغلات در امارات متحده‌ی عربی که پروژه‌های بزرگی همانند برج خلیفه(بلندترین ساختمان جهان) را اجرا کرده است، در نظر دارد توکن رمزارزی خود را معرفی کند.

شرکتEmaar Group در روز دوشنبه (۱۱ام مارس ۲۰۱۹) اعلام کرد که توکن جدید این شرکت در بلاکچین اتریوم توسعه داده شده و یک ارز رمزپایه سازگار با استاندارد ERC-20 است. این رمزارز که با نام «Emaar Community Token» شناخته می‌شود، تا پایان سال جاری برای مشتریان و شرکای این شرکت در دسترس خواهد بود. مدیریت Emaar نیز اعلام کرده است که پذیره نویسی یا ICO را اداره خواهد کرد.

Emaar Group برای راه‌اندازی این پذیری نویسی اولیه با Lykke AG که یک استارت آپ بلاکچینی در سوئیس است و بر روی جزئیات فنی رمزارز این شرکت فعالیت می‌کند، همکاری می‌کند Emaar Group. قصد دارد پس از توسعه‌ی نهایی رمزارز اشاره شده از آن به عنوان بخشی از برنامه‌ی وفاداری و زیرمجموعه‌گیری استفاده نماید.

بر اساس اطلاعیه‌ی مطبوعاتی که توسط Emaar Properties در ۱۰ مارس ۲۰۱۹ منتشر گردید، مشتریان این شرکت قادر خواهند بود با استفاده از توکن‌های اشاره شده در مراکز خرید دبی و ابوذبی، مراکز تفریحی، فروشگاه‌های خرید آنلاین و دیگر فروشگاه‌های خرده فروشی این شرکت معامله کنند. Emaar قصد دارد توکن رمزارزی خود را در دسترس ۱ میلیارد کاربر اینترنتی سراسر جهان قرار دهد.

منبع: cryptoglobe

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن