ارزهای دیجیتالهمه عناوین

بزرگترین شرکت مخابراتی اسپانیایی به دنبال کارآفرینان بلاک‌چین و هوش مصنوعی

تلفونیکا بزرگترین شرکت مخابراتی بین المللی اسپانیایی، ابتکار عمل برای حمایت از کارآفرینان فناوری های نوین مثل بلاک‌چین و هوش مصنوعی را بر عهده گرفت. این مطلب توسط سایت رسمی تلفونیکا در ۱۹ فوریه منتشر شد.

تلفونیکا شرکت واقع در مادرید، همچنین یکی از بزرگترین اپراتورهای تلفن همراه در جهان است. این شرکت اولین فراخوان Open innovation سال خود را توسط شتابدهنده تلفونیکا اوپن فیوچر اعلام کرد. طی این فراخوان یک ماهه، از استارت آپ ها و پروژه های نوآورانه که آماده «متحول کردن اکوسیستم های سنتی با کمک فناوری» هستند حمایت می شود. فناوری هایی مثل بلاک‌چین، هوش مصنوعی، واقعیت افزوده و کلان داده.

در قسمتی از متن اصلی خبر آمده است:

این فراخوان با هدف تقویت شیب رشد شرکت های تابعه تلفونیکا و اکوسیستم مخابراتی آن ایجاد شده است. اکوسیستمی که در آن استعدادهای خوبی در زمینه کارآفرینی وجود دارد.

تلفونیکا اوپن فیوچر یک پلتفرم جهانی است که هدف آن اتصال موسسات عمومی و خصوصی است که بر روی نوآوری و کارآفرینی تمرکز دارند.

این فراخوان تا ۲۰ مارس، باز است و استارتاپ های انتخاب شده توسط Global Open Future network  و تلفونیکا حمایت می شوند.

بر اساس گزارش های کوین تلگراف در ۲۴ ژانویه، با وجود زمستانی در حوزه رمزارزها، یک تحقیقی که شرکت سرمایه گذاری بلاک‌چینی سوئیسی انجام داده است، تعداد استارتاپ های بلاک‌چینی در سوئیس و لیختنشتاین در حال رشد است.

شرکت های مخابراتی ایرانی نیز می توانند با برگزاری چنین اتفاقاتی، زمینه رشد فناوری های نوین را فراهم کنند.

 

منبع: Cointelegraph

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن