ارزهای دیجیتالهمه عناوین

مدیر بایننس: چه کسی گفته لیبرا برای فضای کریپتو مضر است؟

شاید بهتر است متمرکز بودن باطنی رمزارز فیس‌بوک (لیبرا) را فراموش کنیم، شاید بهتر است تمامی نگرانی‌های امنیتی که در مورد این رمزارز مطرح می‌شود  را از خاطر ببریم، چرا؟ چون آقای چانگ‌پنگ ژائو، مدیر صرافی رمزارزی بایننس معتقد است نباید سخت بگیریم و بگذاریم همه وارد شوند!

آیا واقعاً لیبرا برای فضای رمزارزی مضر است؟

چند روز گذشته چانگ‌پنگ ژائو طی توئیتی این‌طور پرسید که “چه کسی گفته است لیبرا برای فضای کریپتو بد است؟” سپس او پاسخ داد که باید بگذاریم همه در ابتدا وارد شوند.

این سؤال و جواب به این معنا است که رمزارز لیبرا آن‌چنان هم که همه کارشناسان و سیاسیون جهان می‌گویند بد نیست. حداقل این‌که ازنظر مدیر صرافی رمزارزی بایننس این رمزارز می‌تواند مثبت هم باشد.

این اظهارنظر وی که به‌تازگی منتشرشده است تعجب بسیاری از مردم را به همراه داشته است. ازاین‌جهت که وی چندی پیش طی پیامی توئیتری رمزارزی که فیس‌بوک به وجود آورده است را به‌هیچ‌عنوان امن نمی‌دانست و حتی با جملاتی آن را به سخره گرفته بود.

چانگ‌پنگ ژائو پیش‌ازاین بر این باور بود که فیس‌بوک که تقریباً تمامی اطلاعات ریزودرشت اعضای شبکه اجتماعی خود را دارد دیگر نیازی به سیستم احراز هویت برای رمزارز لیبرا نیست. تا حد زیادی هم صحبت‌های وی درست است از این بابت که مدیر و مؤسس آن زاکربرگ بارها برای افشاسازی اطلاعات حساب‌های کاربری اعضایش مورد مواخذه قرارگرفته است.

به‌هرحال باید منتظر بود و دید که آیا منافع چانگ‌پنگ ژائو درگیر بوده است که نظر خود را این‌طور تغییر داده است؟؟!

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن