ارزهای دیجیتالهمه عناوین

خبر انتشار نسخه آزمایشی بلاک‌چین تلگرام

در سایت تکنیلو خبرهای مهم مربوط به بلاک‌چین معروف تلگرام را برای شما منتشر می کنیبم.  خبرها و شایعاتی در خصوصی ارائه و راه‌اندازی ارز دیجیتال تلگرام شنیده شد اما به نظر می‌رسد این پیام‌رسان نسخه آزمایشی و خصوصی ارز رمزپایه خود را منتشر کرده است که در مقاله‌ای که در سایت کوین تلگراف آمده است به آن اشاره  شده است:

طبق گزارش یک خبرگزاری روسی (Vedomosti)، پیام‌رسان جهانی تلگرام  یک نسخه آزمایشی بتا و خصوصی را برای تست بلاک‌چین خود راه‌اندازی کرده است. این نسخه آزمایشی برای تعدادی از توسعه‌دهندگان جهانی که شامل تیم‌های روسی هستند، قابل‌دسترس می‌باشد.

به نقل از دو شخص ناشناس که توانستند به این شبکه آزمایشی دسترسی پیدا کنند، خبرگزاری Vedomosti گفت: این تیم توانایی اجرای نودهای بلاک‌چین TON را دارند.

با توجه به اینکه تاکنون نتایج خاصی از این آزمایش منتشر نشده، چند تن از آزمایش‌کنندگانی که اسمشان فاش نشده است، اظهار داشتند که بلاک چین تلگرام «سرعت‌ تراکنش‌های فوق‌العاده بالایی» را از خود نشان می‌دهد. با این حال یکی از این اشخاص گفت تا زمانی که کد بلاک چین شامل قراردادهای هوشمند از آزمایش سربلند خارج نشود نمی‌توان به شاخص‌های دیگر اشاره کرد.

تلگرام در دو دوره پیش‌فروش خصوصی توکن‌های خود در سال ۲۰۱۸، حدود ۱.۷ میلیارد دلار سرمایه جذب کرد.

در حالی که خبرگزاری Vedomosti قبلاً گزارش داده بود که نسخه آزمایشی تلگرام (TON) تا پاییز سال ۲۰۱۸ منتشر می‌شود، این اتفاق رخ نداد و تاکنون به صورت رسمی هیچ تاریخی برای عرضه اعلام نشده است.

طبق گزارشات قبلی کوین‌تلگراف، توافق‌نامه‌هایی که برای خرید توکن های تلگرام انجام گرفته است در صورت عدم راه‌اندازی شبکه TON فسخ خواهند شد.

منبع: Cointelegraph

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن