موبایلهمه عناوین

نسخه جدید گوشی‌های بلاک‌چینی HTC

ظاهراً شرکت اچ.تی.سی بی‌خیال استراتژی خود در ساخت و عرضه گوشی‌های بلاک‌چینی نمی‌شود. بعد از تولید گوشی‌های اِکسودوس ۱ (Exodus) و عرضه آن در اواخر ۲۰۱۸ این شرکت تصمیم گرفته است تا در سال جاری نسخه‌ی ارزان‌تری از این گوشی‌ها را تولید و وارد بازار کند.

 

 

هنوز اطلاعات بیشتری از جزئیات این گوشی‌های همراه وجود ندارد اما طبق گفته مسئولین این شرکت، نسخه جدید این گوشی‌های بلاک‌چینی نودِ کامل (Full Node) خواهد بود و می‌تواند به‌تنهایی تراکنش‌های بیت‌کوینی را تائید (Validate) و ذخیره (relay) کند و درعین‌حال به شبکه بلاک‌چین کمک کند تا به حیاتش ادامه دهد.

مسئولین اچ.تی.سی اعلام کرده‌اند که هدفِ شرکت ساخت یک گوشی بلاک‌چینی بسیار ارزان‌تر و کاراتر است؛ به همین جهت گوشی جدیدی که به‌عنوان نود کامل عمل کند موضوع بسیار مهمی است.

گوشی‌های اکسودوس۱ در ابتدا تنها از طریق بیت‌کوین قابل خریداری بود که البته در ادامه با ۶۹۹ دلار قابل‌فروش شد. اچ.تی.سی اعلام کرده است که نسخه‌های جدید از این گوشی تنها باقیمت ۲۵۰ تا ۳۰۰ دلار به بازار عرضه خواهد شد.

 

 

تا به این لحظه جزئیات بیشتری از شکل و اندازه این گوشی‌ها در اختیار ما قرار ندارد اما به گفته این شرکت، اچ.تی.سی تماماً روی گوشی‌های بلاک‌چینی خود سرمایه‌گذاری کرده و معتقد است نسل بعدی اینترنت در مسیر غیرمتمرکز بودن است.

 

 

منبع: Techradar

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن