فناوریموبایلهمه عناوین

نسخه ۵جی آیفون احتمالاً در سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود

مینگ‌چی‌کو، تحلیلگر و کارشناس فناوری که به‌عنوان معتبرترین فرد پیش‌بینی کننده اتفاقات آینده دنیای فناوری شناخته می‌شود در تازه‌ترین پیش‌بینی‌ها و اظهار نظراتش اعلام کرده است که شرکت اپل زودتر از ۲۰۲۰ نمی‌تواند گوشی باقابلیت نسل پنجم اینترنت وارد بازار کند. این اتفاق بااین‌وجود رخ می‌دهد که سازنده مودم‌های ۵جی اپل دیگر برای این شرکت کار نمی‌کند.

تا پیش‌ازاین اکثر کارشناسان علم و فناوری بر این باور بودند که اولین گوشی‌های آیفون که مجهز به نسل پنجم اینترنت هستند در سال ۲۰۲۰ ارائه خواهد شد اما این اتفاق زمانی پیش‌بینی می‌شد که قرار بود مودم‌های ۵جی اپل را شرکت اینتل بسازد. اما حتماً در جریان هستید که اپل نهایتاً با شرکت کوالکام قرارداد امضا کرد و  باعث شد تا اینتل با بازار مودم‌های ۵جی گوشی‌های همراه خداحافظی کند.

در شرایط فعلی گمانه‌زنی در مورد تاریخ دقیق ارائه گوشی‌های جدید ۵جی آیفون کار دشواری است اما مینگ‌چی‌کو همچنان بر این باور است که اپل در سال ۲۰۲۰ اویل گوشی‌های ۵جی خود را وارد بازار خواهد کرد. اگر پیش‌بینی‌های وی درست از آب دربیاید باید منتظر دو تا از گوشی‌های جدید آیفون با سایزهای ۵٫۴ و ۶٫۷ اینچی باشیم که از ۵جی پشتیبانی می‌کنند.

منبع: TheVerge

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن