گجت های هوشمندهمه عناوین

نمایشگرهای انعطاف‌پذیر روی کیف‌های دستی لویی ویتان!

سال ۲۰۱۹ میلادی سالی که با توجه به‌سرعت بالای رشد و ارتقای فناوری‌های مختلف اتفاقات عجیب‌وغریب بسیاری را شنیده، در ابتدا از آن شوکه شده و سپس ناچار به پذیرش آن شویم.

یکی از آخرین دخالت‌های تکنولوژی در وسایل مورداستفاده روزمره انسانی به‌تازگی ساخته‌شده و تعجب بسیاری را برانگیخته است. لوئی ویتان که به‌اختصار ال‌وی نیز خوانده می‌شود یک شرکت کالای لوکس و خانه مد فرانسوی است که در سال ۱۸۵۴ توسط پسر یک نجار تأسیس شد. امروزه برند لوئی ویتان یکی از پیشروهای صنعت مد در جهان است که طی ۶ سال متوالی (۲۰۰۶-۲۰۱۲) به‌عنوان باارزش‌ترین نام تجاری درزمینهٔ کالاهای لوکس در جهان شناخته‌شده است.

 

 

طی روزهای و برگزاری شوهای مد در نیویورک خبری از جدیدترین محصولات این شرکت سر زبان‌ها افتاد؛ این شرکت روی کیف‌های لاکچری خود نمایشگرهای انعطاف‌پذیری قرار داده است که امولد (AMOLED) بوده و دارای رزولوشن ۱۹۲۴ در ۱۴۴۰ می‌باشد. لوئی ویتان در این نمایشگاه دو مدل از این نوع کیف‌های لاکچری را به نمایش گذاشت؛ کیف‌های با یک نمایشگر و کیف‌های با دو نمایشگر.

 

 

یکی از اعضای این شرکت این‌طور عنوان کرده است که ایده اصلی این محصول از هوشمند شدن محصولات مختلف گرفته شده و به‌عنوان گجتی از گوشی‌های هوشمند لحاظ می‌شود؛ و البته نباید انتظار قیمت پایینی برای این محصول از شرکت لویی ویتان داشته باشیم.

 

منبع: Engadget

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن