ارزهای دیجیتالهمه عناوین

نهنگ‌ها، دلیل رشد چشمگیر قیمت بیت‌کوین

شرکت TokenAnalyst دلیل افزایش قیمت بیت‌کوین را در هفته گذشته، وارد شدن نهنگ‌ها ( سرمایه‌گذاران بزرگ بیت‌کوین) می‌داند. این سرمایه‌گذاران دلیل شروع معاملات بیت‌کوینی در هزاران حساب کاربری کوچک بوده است.

طبق نظریه شرکت TokenAnalyst، سرمایه‌گذاران بیت‌کوین عمداً و با هدف خاصی وارد بازار شدند که این باعث آغاز معاملات بیت‌کوینی هزاران حساب شده است.

Sid Shekhar مؤسس TokenAnalyst با بررسی دلایل افزایش قیمت، با یک اقدام عجیب مواجه شد. او اظهار دارد در تاریخ ۲ آوریل از کیف پول بیت‌کوین یک نهنگ به حساب متعلق به صرافی BitMex به ارزش ۷٫۵ میلیون دلار منتقل شده است.

بنیان‌گذار TokenAnalyst در مصاحبه‌ای اعلام کرد: «ما با ردیابی جریان معاملات در بلاکچین به حساب‌های ذخیره‌سازی بیت‌کوین و یا آدرس کیف پول‌ صرافی‌ها، قادر هستیم پیش از وقوع برخی تغییرات آن‌ها را مشاهده کنیم.

او گفت: «نهنگ‌ها در طی چند ماه گذشته بیت‌کوین را به منظور ایجاد حجم کافی از این دارایی جمع‌آوری می‌کردند، سپس به‌طور همزمان در چند صرافی همانند بایننس(Binance) و بیت‌مکس(BitMex) جریان دارایی‌ها را شاهد هستیم.» از نظر وی مشاهده‌ی رفتار هماهنگ در میان تعداد زیادی از صرافی‌ها عجیب به‌نظر می‌رسد.

بنیان‌گذار TokenAnalyst اظهار داشت او و تیمش تلاش می‌کنند با ایجاد ارتباط میان آدرس کیف پول و دارایی‌های ارسال شده، نهنگ‌ها را شناسایی کنند.

منبعbusinessinside

 

نوشته های مشابه

آیا میدانستید ؟

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن