ارزهای دیجیتالهمه عناوین

هشدار‌های آندرئاس آنتونوپولوس به جامعه‌ی اتریوم

Antonopoulos نویسنده‌ی دو کتاب معروف در زمینه‌ی ارزهای رمزپایه، توصیه هایی به جامعه اتریوم، دومین رمزارز بزرگ دنیا ارائه کرده است.

آنتونوپولوس نویسنده دو کتاب Mastering Bitcoin و Mastering Ethereum می باشد، که به عنوان استانداردهایی برای توسعه دهندگان این دو پروتکل عرضه شده است. او در گردهمایی ETHDenver که هفته پیش در Colorado آمریکا برگزار شد، در مود اهمیت ساخت یک «کد غیرقابل توقف» برای هکرها و علاقه‌مندان نکات مهمی را خاطر نشان کرد.

او  در سخنرانی خود اظهار داشت:

به خودتان اجازه ندهید که بخواهید « کد غیرقابل توقف» را متوقف کنید. درک این حقیقت که ما چه کار می‌کنیم بسیار مهم است و به شجاعت نیاز دارد.

او در ادامه صحبت های خود تاکید کرد:

مراقب تفرقه افکنی ها باشید…زمانی که امور دشوار می شوند، مردم در تفکرات خود غرق و منزوی می‌شوند و به جای تمرکز روی نقاط مشترک، اختلافات را بزرگ‌نمایی می‌کنند.

گفته‌های آنتونوپولوس در واقع برای تاکید بر تاثیرات کاهش قیمت اتریوم از ۱۱۰۰ دلار و سقوط به مدار۱۵۰ دلار می‌باشد. این نویسنده همچنین معتقد است که روند نزولی و رکود فعلی بازار باعث افزایش فشار در  بحث‌ها و مجادلات آنلاین خواهد شد.

Antonopoulos در ادامه، جامعه اتریوم را به مبارزه با مواردی فراخواند که درآینده ممکن است توسعه دهندگان این پروژه مورد سوء استفاده قرار بگیرند.

منبع:Cryptodaily

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن