موبایلهمه عناوین

هوآوی به شایعات پایان داد و فهرست گوشی های دریافت کننده اندروید ۱۰ را منتشر کرد

بعد از مطرح شدن شایعات فراوان بر عدم دریافت جدیدترین آپدیت های اندروید و آخرین اخبار پیرامون میت ۳۰ پرو که قرار است برخی از ابزارات گوگل مثل پلی استور را نداشته باشد، امروز هوآوی لیست تمام محصولاتش را که آپدیت اندروید ۱۰ را دریافت می کنند اعلام کرد.

چند روز پیش گوگل اندروید ۱۰ را برای گوشی های خودش عرضه کرد، بنابراین دیگر شرکت های موبایل سازی شروع به بروزرسانی گوشی های خود به جدیدترین نسخه اندروید کردند. دراین بین شیائومی از دیگر رقبا بهتر عمل کرده است و به فاصله تنها یک روز برای گوشی redmi K20 pro آپدیت اندروید ۱۰ را منتشر کرد.

این فهرست گوشی های آنر را نیز شامل می‌شود، این اطلاعیه در پایان نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹ منتشر شد؛ رویدادی که امسال هواوی حضور کم‌رنگی در آن داشت. هواوی پی ۳۰ و پی ۳۰ پرو اولین دستگاه‌های هستند که به‌روزرسانی اندروید ۱۰ را در نوامبر دریافت می‌کنند و پس‌از‌آن، تمام گوشی‌های میت ۲۰ و سپس آنر ۲۰ در دسامبر سیستم‌عامل جدید را دریافت خواهند کرد.

زمان انتشار مدل دستگاه
نوامبر ۲۰۱۹ هواوی پی ۳۰
هواوی پی ۳۰ پرو
 

 

 

دسامبر ۲۰۱۹

هواوی میت ۲۰
هواوی میت ۲۰ پرو
هواوی میت ۲۰ آر اس
هواوی میت ۲۰ ایکس
آنر ۲۰
آنر ویو ۲۰
آنر ۲۰ پرو
 

مارس ۲۰۲۰

هواوی پی ۳۰ لایت
سری پی ۲۰ هواوی
سری میت ۱۰ هواوی
سه‌ماهه‌ی دوم ۲۰۲۰ دیگر مدل‌ها

همانطور که در لیست مشاهده می کنید خبری از خانوده میت ۳۰ در  این لیست نمی‌باشد به هرحال باید تا زمان رونمایی این تلفن هوشمند منتظر بمانیم و ببینیم هوآوی دست به اقدامی جاهطلبانه خواهد زد و میت ۳۰ را تحت سیستم عامل اختصاصی خودش (HarmonyOS) رونمایی خواهد کرد یا خیر؟

منبع : gsmarena

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن