فناوریموبایلهمه عناوین

جدیدترین تصاویر لو رفته از هوآوی میت ۳۰ پرو

جدیدترین رندرهای هوآوی میت ۳۰ پرو منتشر شد، چیزی که در این تصاویر مشخص است، چینش دوربین این پرچمدار است.

طبق روال هر ساله هوآوی نیز در یک سال  دو سری پرچمدار معرفی می‌کند، دو ماه پیش بود که از گوشی های سری P با دوربین های فوق العاده رونمایی کرد و توانست جایگاه بهترین دوربین موبایل را از سایت معتبر DxOMARK کسب کند. بر طبق جدیدترین رندر هایی که از میت ۳۰ پرو لو رفته است می توانیم چینش چهار گانه دوربین را مشاهده کنیم.

طبق این رندر جدید، هواوی برخلاف میت ۲۰ پرو که دوربین‌هایش در یک ماژول مربعی شکل قرار گرفته بودند، این بار می‌خواهد از ماژول دایره‌ای شکل استفاده کند. بر اساس این رندر، در لبه‌های این دایره شاهد تعبیه سه دوربین و یک فلش هستیم و در مرکز آن هم یک دوربین دیده می‌شود. ظاهرا، بار دیگر هواوی از لنزهای ساخت شرکت لایکا استفاده می‌کند و در پایین لنز میانی، عبارت زوم اپتیکال ۵ برابری توجه را جلب می‌کند.

در رابطه با این رندر اطلاعات دیگری منتشر نشده و به همین خاطر تا اطلاع ثانوی باید با شک و تردید زیادی این موضوع را در نظر بگیریم. اگرچه باید خاطرنشان کنیم که پیش از این گزارش‌هایی در مورد تعبیه دوربین چهارگانه در پنل پشتی هواوی میت ۳۰ پرو منتشر شده است. از آنجایی که به احتمال زیاد حدود ۳ ماه دیگر این گوشی معرفی می‌شود، با نزدیک‌تر شدن به زمان معرفی، شاهد انتشار تصاویر و گزارش‌های موثق‌تری خواهیم بود.

منبع: Pocket-Lint

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن