گجت های هوشمندهمه عناوین

هولولنز ۲ و آژور کینکت دستاوردهای مایکروسافت در MWC 2019

حضور امسال مایکروسافت در MWC به دو محصول انقلابی واقعیت افزوده گره خورده بود، با ما در تکنیلو همراه باشید تا به معرفی این دو حصول بپردازیم.

• مایکروسافت

هولولنز ۲ از خیال تا واقعیت: نسل جدید هدست واقعیت ترکیبی مایکروسافت بلاخره بعد از ۴ سال انتظار رونمایی شد. مایکروسافت کارخانه‌ها و کارگران و مهندسان را هدف اصلی این هدست قرار داده است. استفاده از لیزر و آینه برای نمایش تصویری با چگالی هولوگرافیک ۴۷ پیکسل به ازای هر درجه، هولولنز را تبدیل به محصول آینده نگرانه ایی کرده که فقط در فیلم های علمی تخیلی می دیدم. باید تا پایان سال ۲۰۱۹ منتظر بمانیم تا ببینیم مایکروسافت با همکاری شرکت های بزرگی چون ایرباس، بوش، فیلیپس و ساب چگونه آینده صنعت را تغییر می دهد.

واقعیت افزوده در هولولنز ۲

پیوند صنعت با هلولنز ۲


آژور کینکت از دیگر محصولات رونمایی شده مایکروسافت است. این دستگاه در حقیقت با اسکن سه‌بعدی فضا امکان کنترل اجسام مجازی را در حقیقت می‌دهد. برای مثال شما تنها با حرکت دست خود می‌توانید موس خود را تکان دهید یا مثلا در دنیای بازی های فقط با نشان دادن دویدن در بازی بدوید و…
آژور کینکت دستگاه مرزی هوشمندی محسوب می‌شود که علاوه‌بر مشاهده‌ی افراد، محیط و اجسام درکنار شنیدن اصوات، آن‌ها را درک می‌کند. سطح دقتی که از این دستگاه حاصل می‌شود، بی‌سابقه است.

فیلم رسمی تبلیغاتی هولولنز۲

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن