ارزهای دیجیتالهمه عناوین

ویژگی جدید سایت Coinmarketcap

معتبرترین منبع و سایت رتبه‌بندی ارزهای دیجیتال (Coinmarketcap) یک سیستم جدید برای اندازه‌گیری و رتبه‌بندی ارزهای دیجیتال تعبیه کرده است.

این سیستم رتبه‌بندی جدید FCAS نام دارد که سلامت پروژه‌های رمزنگاری را با توجه به فعالیت کاربر ، رفتار توسعه‌دهندگان، و بلوغ بازار ارزیابی می‌کند. در حقیقت این سرویس، بینش جدیدی را در خصوص رشد و توسعه یک پروژه اراده می‌دهد:

ما اطلاعات مربوط به داده‌های خام بلاک چین پروژه‌ها را دریافت کرده و آن‌ها را در داخل سیستم تجزیه می‌کنیم. یک بار عناصر داده‌های خام را تجزیه و تحلیل و بازسازی می‌کنیم. سپس این اطلاعات را با داده‌های جمع آوری شده از بازار که از طریق منابع مختلف بدست آمده ترکیب می‌کنیم.

فعالیت کاربر شامل در نظر گرفتن رفتار کلی مشتری برای یک ارز خاص و شامل سودمندی پروژه و فاکتورهای فعالیت شبکه است. نمره، با تجزیه و تحلیل فعالیت در یک بلاک چین خاص محاسبه می‌شود و آدرس‌های کیف پول برای تعیین تعداد کاربران، صرافی ها، قراردادها و سایر انواع شرکت کنندگان مشخص می‌شود.

روش و رفتار توسعه‌دهندگان و برنامه نویسان از طریق سطح فعالیت و کارایی یک جامعه توسعه دهنده در یک بلاک چین خاص یا یک پروژه خاص نشان داده می‌شود و شامل عواملی از جمله تغییرات کد، بهبود کدها و درگیر بودن جامعه است. این معیار، ۳۰ متغیر را برای بررسی بیشتر روابط بین معیارهای توسعه‌دهندگان مرسوم و فعالیت های اجتماعی دنبال می‌کند.

در حال حاضر نمره سلامت(FCAS) از بین ۱ تا ۱۰۰۰، برای بیت کوین، ارز رمزنگاری پیشرو بازار، برابر ۸۸۵ است. این عدد برای اتریوم ۹۰۹ است. ریپل که در رتبه سوم ارزهای رمزنگاری از نظر ارزش بازار قرار دارد، نمره ۷۵۱ را کسب کرده است.

منبع: cointelegraph

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن