ارزهای دیجیتالهمه عناوین

پرداخت مالیات توسط ارز دیجیتال در اوهایو

طبق گفته خزانه‌دار دولت اوهایو آقای رابرت اسپراگ در فوریه ۱۰، دو شرکت کسب‌وکار در ایالت اوهایو برای پرداخت مالیات خود از ارزهای رمزپایه استفاده کردند.

اوهایو اولین ایالتی است که اجازه داده است پرداخت مالیات توسط ارزهای رمزپایه مانند صورت پذیرد. اسپراگ در طی جلسه ای که در خصوص سیاست‌های اجرایی دولت برگزار شد اعلام کرد، خزانه‌داری تاکنون تنها ۲ رسید برای پرداخت مالیات توسط ارزهای دیجیتال جمع‌آوری کرده است. او در خصوص مقدار مالیات پرداخت شده توسط رمزارزها را مشخص نکرد.

اسپراگ همچنین تأکید کرد، خزانه‌داری دولت اوهایو کار مدیریت ارزهای رمزپایه را بر عهده ندارد بلکه مشخص می‌کند این رمز ارزها هیچ ارز دیگری را به جز دلار برای پشتوانه خود قبول نخواهند کرد. او همچنین توضیح داد که پرداخت مالیات توسط رمزارزها از طریق یک پلتفرم رمزنگاری‌شده انجام می‌شود که مبادله ارز رمزنگاری‌شده به فیات را تسهیل می‌کند:

ما هرگز ارزی را مانند وون، رنمینبی، فرانک، ارزهای رمزپایه و یا هر ارز دیگری را قبول نخواهیم کرد. شما باید قادر باشید بدهی‌های خود را به ایالات اوهایو توسط دلار پرداخت کنید. این چیزی است که فعلا قبول داریم. این پلتفرم تنها امکان مبادله را فراهم می‌کند.

 

اسپراگ اعلام کرد، خزانه‌داری بررسی خواهد کرد که این برنامه چگونه توسعه خواهد یافت، و خطرات احتمالی آن نیز موردنظر قرار می‌گیرد.اوهایو تلاش کرده است تا کسب‌وکارهای مرتبط با بلاک‌چین و ارزهای رمزپایه را جذب کرده است و به دنبال تکمیل مراحل قانونی آن می‌باشد.

منبع: Cointelegraph

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن