ارزهای دیجیتالهمه عناوین

همکاری غول تجارت الکترونیک هند با پلتفرم های بلاک‌چینی لجستیکی

بزرگ ترین شرکت تجارت الکترونیک هند، به نام اِمجانکشِن، وارد همکاری استراتژیک با شرکت «حمل و نقل با کشتی به کمک بلاک‌چین» شیپنِکس شد. این خبر را خبرگزاری حوزه حمل و نقل دریایی سینیوز در تاریخ ۲۰ فوریه منتشر کرد.

مدیر عامل شرکت اِمجانکشِن گفت: این همکاری جدید برای افزایش بهره وری حوزه زنجیره تامین انجام شده است تا سرویس هایی با ارزش افزوده برای مشتریانش ایجاد کند.

الکساندر واروارِنکو، موسس و مدیرعامل شرکت شیپنِکس نیز در این باره گفت: شرکت بزرگ اِمجانکشِن می‌خواهد مالکان کشتی و اپراتورهای کشتی بیشتری را به پلتفرم شیپنکس جذب کند.

شرکت اِمجانکشِن حاصل یک سرمایه گذاری مشترک بین دو غول فولاد هند است. سازمان فولاد هند(SAIL) و فولاد تاتا(Tata) است. اِمجانکشِن بزرگ ترین شرکت تجارت الکترونیک هند است بعلاوه اینکه بزرگترین بازار الکترونیک فولاد جهان را اداره می کند. این شرکت همچنین به سوی دارایی های الکترونیکی و خرده فروشی الکترونیکی و دیگر سرویس های این چنین حرکت می کند.

بر اساس خبرگزاری سینیوز، آن دسته از مالکان و اپراتورهای کشتی که می خواهند در حمل و نقل محموله های فولاد سازمان فولاد هند و فولاد تاتا شرکت داشته باشند می توانند در پلتفرم شیپنکس ثبت نام کنند. با این توافقنامه، KYC مشتریان توسط شیپنکس مدیریت می شود.

اخیرا شرکت لجستیکی حمل و نقل کشتی روسی اینفوتک بالتیکا نیز، توسعه یک سیستم مبتنی بر بلاک‌چین که با بنادر کار کند را اعلام کرد.

این پروژه قسمتی از همکاری این شرکت با استارتاپ بلاک‌چینی آیکونیک است.

در نهایت باید گفت کشتیرانی بلاک‌چینی در سال های آینده می تواند برای کشورها خیلی جذاب و مهم باشد.

 

منبع: Cointelegraph

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن