آموزشیتکنیلوهمه عناوین

چگونه برای دریافت بسته حمایت معیشتی دولت اقدام کنیم؟

وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی شنبه شب با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: سرپرستان خانواری که مشمول سبد حمایتی دولت نشده‌ و خود را واجد شرایط دریافت این مبلغ می‌دانند، از ساعت ۸ صبح یکشنبه سوم آذرماه می‌توانند درخواست خود را با ارسال شماره ملی(سرپرست خانوار) به کد دستوری #۶۳۶۹* اعلام و ثبت کنند. بر اساس اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شماره تلفن همراه برای ارسال کد دستوری می‌بایست به نام سرپرست خانوار باشد.

در اطلاعیه وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی تصریح شده؛ برای آن دسته از خانوارهایی که درخواست خود را از طریق کد دستوری اعلام کنند، ظرف ۲۴ ساعت کد رهگیری ارسال خواهد شد.

افرادی که کد ملی سرپرست خانواررا به سامانه #۶۳۶۹* پیامک کرده اند و کد رهگیری برای آنها پیامک شده است می‌ توانند با مراجعه به سامانه بسته معیشتی hemayat.mcls.gov.ir اعتراض خود را ثبت کنند .

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایتی معیشتی نیز روز پنج‌شنبه گذشته به خبرنگار ایرنا گفت: افرادی که پیش از این به دلیل برخوردار بودن و وسع مالی کافی و حضور در سه دهک بالای جامعه، یارانه آنها قطع شده در طرح حمایت معیشتی قرار نمی‌گیرند.

منبع : ایرنا

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن