ارزهای دیجیتالهمه عناوین

شرکت بزرگ بلاک‌چینی، استارتاپ نوترینو را خرید

صرافی و کیف پول رمزارزی آمریکایی کوین‌بِیس، استارتاپ بلاک‌چینی نوترینو را تصاحب کرد.این مطلب در بلاگ شرکت کوین‌بیس در تاریخ ۱۹ فوریه ۲۰۱۹ منتشر شد.

کوین‌بیس اعلام کرد که شرکت نوترینو همچنان مانند شرکتی مستقل، در دفتر لندن خود کارش را ادامه خواهد داد. رقم دلاری این قرارداد هنوز افشا نشده است.

این صرافی آمریکایی بر این باور است که نوترینو، برای ساخت سیستم مالی باز و محافظت شده، کوین‌بیس را کمک خواهد کرد. همچنین اینکه نوترینو می تواند شرکت کوین‌بیس را برای جلوگیری از دزدیده شدن رمزارزها، رسیدگی کردن به هک های پیش آمده و حملات باج افزارها و همچنین شناسایی تراکنش های مشکوک، یاری کند. بعلاوه، این صرافی اشاره کرده است که تصاحب شرکت نوترینو کمک خواهد کرد تا رمزارزهای بیشتری به صرافی اضافه شود و همچنین ویژگی ها و سرویس های جدیدتری برای تطابق کوین‌بیس با قوانین و مقررات حوزه رمزارزها به کوین‌بیس ملحق شود.

در ابتدای همین سال میلادی نیز شرکت بزرگ کوین‌بیس اعلام داشت استارتاپ بلاک اسپرینگ را تصاحب کرده است. این استارتاپ، ابزارهای تولید می کند که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا به صورت خودکار اطلاعات برنامه های کاربردی را از درگاه هایشان جمع آوری و پردازش کنند.

در ژانویه نیز این صرافی زمینه ای را فراهم کرد تا مشتریان آمریکایی خود بتوانند تبادلات رمزارزی خود را اعلام کنند تا ازطریق سیستم ترکیب شده کوین‌بیس با برنامه محبوب Turbotax مالیات خود را بپردازند.

وجود چنین شرکت های تخصصی در حوزه بلاک‌چین می تواند برای افزایش سرعت انطباق پذیری مردم جهان با رمزارزها نقش بسزایی داشته باشد.

 

منبع: Cointelegraph

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن